Shpalljet për Vende Pune në Ferizaj
Oferta e kredisë midis individit privat në Francë dhe Belgjikë
Oferta e kredisë midis individit privat në Francë dhe Belgjikë
$1000Administratë & FinancaFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshëndetje Keni nevojë për financim për shtëpinë tuaj, për biznesin tuaj, për blerjen e...
KONKURS PËR INFERMIER (GJERMANI)
KONKURS PËR INFERMIER (GJERMANI)
$2300MjekësiFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Po kërkoni një punë si INFERMIER? Atëher paraqituni për të fitur një kontratë pune në Gjermani....
Shofer Kamioni/Truck Driver
$5000Shofer & SigurimFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Are you a Truck driver? Do you have min 3 years of experience on big trucks ( C+E / Class 1 license )? Can...
PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN
PUNESIM NE BAZAT AMERIKANE NE IRAK DHE AFGHANISTAN
$5000Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mundësi e mirë punësim në kampet ushtarake amerikane në Irak dhe Afghanistan në kuadër të...
MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI
MOLER GIPSER. VLLAZRIT ZENELI
$7Inxhinieri & NdërtimtariFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MOLER GIPSER. VLLEZRIT ZENELI Super oferta super qmime per gjith klientit Per vitin 2019 .marrim edhe...
PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK
PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK
$5000Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KBR OFRON MUNDËSI PUNËSIMI NË BAZAT E USHTRISË AMERIKANE NË IRAK Agjencia për punësim “APP”...
PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK DHE AFGANISTAN
PUNESIM NE BAZAT E USHTRISE AMERIKANE NE IRAK DHE AFGANISTAN
$5000Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KBR OFRON MUNDËSI PUNËSIMI NË BAZAT E USHTRISË AMERIKANE NË IRAK Agjencia për punësim...
USA GREEN CARD 2017
USA GREEN CARD 2017
TjetërFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Asistencë në mbushjen e aplikacionve për të gjithë personat që dëshirojnë të aplikojnë për...
agjent i shitjes
Marketing & ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. kerkojm agjent shitjes ne kompani Aura per ma shum lajm ne tel 045999044 dhe 044205879
villa
$20000Hotelieri & RestoranteFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam ti shit villa kushe don me u lajmro ose i jap me qira jan shum mir te regullun veq dyret e garzhdave...
pa pune
Shofer & SigurimFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam rizah deshiroj me gjet ni pune si shofer i kamionit edh e dua ateh pune me qefeeee
rizah dua pune
Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam rizah xhafaj jame intresun pore pune fardo pune nuk e zgedhi pune edh jam serioz ne pune
jam pa pune du pune
Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jame rizah kerkoj pune si shofer b c kam provoj mir
Shoqata humanitare
Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj puntor/e.aktiviteti yn ka te bej me shperndarjen e gjervae ushqimore.veshmbathje dhe te mjeteve...
kerkojm agjende tregtare
Vende PuneFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm agjende tregtare per shitjen e enëve ne te gjitha qytetet nr kontaktues 044 104440 dhe 038 5520886...