Shpalljet për Elektronikë në Gjakovë
Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët
Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët
$530CelularëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët Ne jemi shumicë...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000ElektronikëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Printer All in one Brother MFC-J6920DW
Printer All in one Brother MFC-J6920DW
$420KompjuterëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Printer fotokopje All in one ( Print, Scan, Fotocopy, Fax, Color per Format A4 dhe A3 ) Brother...
Shes zerim profesional per DJ & Live
Shes zerim profesional per DJ & Live
$3500TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.2 Basbina 18″ 4 OHM JBL MPro Made in USA; 2 Satelita 15″ 8 OHM JBL MPro Made in USA; 2 Satelita...
Mac Book Pro, Apple TV, Air Port Express, DVD, Maus
Mac Book Pro, Apple TV, Air Port Express, DVD, Maus
$1300LaptopëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim te gjitha bashk: 1 llaptop MacBookPro Retina 13inch,+ Apple TV, + AirPortExpress (Wireless Wi-Fi), +...
shes samsung galaxy s4 ardh nga usa i bardh
$399CelularëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ardh nga usa ram 1.77 i bardh
SHES 2 Karrika Stomatologjike dhe 1 Rentgen Ortopam
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 karrika stomatologjike dhe 1 rentgen ortopam te firmes siemens,te ardhur nga gjermania,vetem 1 muaj...