Shpalljet për Patundshmëri në Gjakovë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$600000000TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Shes troje
Shes troje
$000TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë tokën 4-5 km larg prej Gjakovës, ndermjet fshatrave Lugbunar dhe Bec. Toka del ne asfallt, ne...
shes troje ne Gjakovë
shes troje ne Gjakovë
$00000TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë troje ndermjet fshatrave Lugbunar dhe Bec, komuna e Gjakovës, prej qutetit larg 4-5 km, siperfaqe 5...
4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
$120.000Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.
$120.000Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.4 dhoma 2 banjo podrum sallon kuzhin oborr taras ballkona 2.nxemje qendrore
46.38m2 2 dhomsh dhe banjen
$000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne gjakov perball gjygjit ne katin e katert e mobiluar 2 dhomsh,kuzhin,banje .pronarja...
Shtepia ne Qender te Gjakoves
Shtepia ne Qender te Gjakoves
Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia me siperfaqe 200m2, me truall prej 3.5 ari, e cila gjindet perballe gjykates komunale-Gjakove.
shesë banesen
$00000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë banesen në Gjakovë, rruga Skender beu, nr.118/8, kati IV, 65m2, dy dhoma veç, nji dhomë pritjes...
OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K
OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K NE RRUGEN “SADIK STAVILECI” GJAKOVË Leje te...
Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera
Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera
Lokale në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti ka siperfaqe prej 290 m2 dhe gjindet ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut) edhe gjindet ne qender te...
Shitet banesa ne Gjakove
$25000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa dydhomëshe ne Gjakove, prej 54 m2, ne rr. Skenderbeut nr. 7, kati i pare. Pronë është i...
Ipet me qera objekti afarist
Ipet me qera objekti afarist
$5500Lokale me QeraGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ipet objekti me qera 1500 m2 dhe 23 ari shfrytezim per parking. Objekti gjendet ne hyrje te Gjakoves ( 3...
NE QENDER TE GJAKOVES  SHITET  SHTEPIA  ME DYQAN
NE QENDER TE GJAKOVES SHITET SHTEPIA ME DYQAN
Lokale në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES SHTEPINE ME DYQAN PERBALL POSTES KRYESORE TE GJAKOVES(TE SEMAFORAT) DYQANI SHITET EDHE VEQANT KA...
shes lokalin
shes lokalin
PatundshmëriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes lokalin ne qender te Gjakoves te (semaforat) perball postes kryesore te qytetit ka leje ndertimi deri...
Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi
Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e sapondertuar afer Hotel Pashtrikut ,ne qender te qytetit te Gjakoves. Ndertimi eshte...
Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)
Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e sapondertuar dhe ka nje strukture jashtezakonisht te forte the kualitative ! Tani ne kete...
shes troje
$000TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje siperfaqe 5,75 hektar, cila gjindet ndermjet fshatrave Lugbunar edhe Bec, komuna e Gjakoves, 4-5...
shes banesen
$00000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Gjakove, siperfaqe 65m2, adresa rruga Skenderbeu nr.114-8, dy dhoma veç, nji dhom...
shtepi e re ne bllokun e ri ne gjakove 400 m2
Shtëpi në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepi e re ne qender te bllokut t e ri ne gjakove e ndertuar ne vitin 2011, ka tri kate plus podrumin ,...
shitet 5 ari truall ne lugbunar
$00000TrojeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 5 ari truall ne lugbunar te gjakoves.Trualli eshte mbrapa restaurantit aviana .Ka shkollen fillore...