Shpalljet për Banesa në Shitje në Gjakovë
46.38m2 2 dhomsh dhe banjen
$000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne gjakov perball gjygjit ne katin e katert e mobiluar 2 dhomsh,kuzhin,banje .pronarja...
shesë banesen
$00000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesë banesen në Gjakovë, rruga Skender beu, nr.118/8, kati IV, 65m2, dy dhoma veç, nji dhomë pritjes...
OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K
OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OBJEKT I BANIMIT KOLEKTIV ME AFARIZEM B+P+6K NE RRUGEN “SADIK STAVILECI” GJAKOVË Leje te...
Shitet banesa ne Gjakove
$25000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa dydhomëshe ne Gjakove, prej 54 m2, ne rr. Skenderbeut nr. 7, kati i pare. Pronë është i...
Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi
Banes 80m² + Terrasë 60 m² ne qender,me leje ndertimi
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e sapondertuar afer Hotel Pashtrikut ,ne qender te qytetit te Gjakoves. Ndertimi eshte...
Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)
Shes Banesën 124m² ne qender(Objekt i ri – me leje ndertimi)
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e sapondertuar dhe ka nje strukture jashtezakonisht te forte the kualitative ! Tani ne kete...
shes banesen
$00000Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne Gjakove, siperfaqe 65m2, adresa rruga Skenderbeu nr.114-8, dy dhoma veç, nji dhom...
SHITET BANESA 65m2 1 DHOME E FJETJES +SALLON E KUZHINE +BANJO
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA GJENDET TE GARAZHA AUTOBUSEVE GJAKOVE ,NDERTIMË I RI. KATI IV
SHITET BANESA 86.5 m2 2 DHOMA FJETJE +SALLON E KUZHINE +2 BANJO
Banesa në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BANESA GJENDET AFER STACIONIT POLICOR NE GJAKOVE . POSEDON ASHENSOR SI DHE KA NXEMJE QENDRORE TE QYTETIT....