Shpalljet për Lokale në Shitje në Gjakovë
Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera
Shitet Objekti Afarist ose Leshohet me Qera
Lokale në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Objekti ka siperfaqe prej 290 m2 dhe gjindet ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut) edhe gjindet ne qender te...
NE QENDER TE GJAKOVES  SHITET  SHTEPIA  ME DYQAN
NE QENDER TE GJAKOVES SHITET SHTEPIA ME DYQAN
Lokale në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES SHTEPINE ME DYQAN PERBALL POSTES KRYESORE TE GJAKOVES(TE SEMAFORAT) DYQANI SHITET EDHE VEQANT KA...