Shpalljet për Shes/Blej në Gjakovë
Zerim dhe Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta eRe
$7200Instrumente MuzikoreGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Paisje Muzikore per DJ dhe Muzikanta Komplet: 2 Basa (Basbina) + 6 Satelita + Mixet Dynacord1 PowerMate1000...
SHES TENDA
SHES TENDA
$1000TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Tendë profesionale e re e pa perdorur per ahengje apo qfardo lloji kualiteti shum profesional dhe i...
Punime dore nga druri me porosi…
Punime dore nga druri me porosi…
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punime nga druri simbas porosis…
Meshalic
$100Industri & MakineriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet meshalica.Punon në rregull Çmimi i volitshem Viber +37744959933
Shes komplete per femra dhe fustane nga Holanda dhe Amerika
Shes komplete per femra dhe fustane nga Holanda dhe Amerika
$40Shes/BlejGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes komplete dhe fustane per femra nga Holanda dhe Amerika
Mobilje Elizabeta
Mobilje Elizabeta
$300MobileriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes mobiljet Elizabeta me permasa 10m ne gjendje shum te mir shum pak te perdorura nuk jan te demtuara...
shes tv komode
shes tv komode
$40MobileriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes tv komode
kerkoj makine per prodhim te qeseve te zeza
Industri & MakineriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kapaciteti i prodhimit ne ore
shesim.mall.gjermane ne gjakove te sacjoni i9 vjeter i autobusve me qmime te volitshme.
Shes/BlejGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kemi laminot gjerman dyre printera edhe tekstil te gjitha gjermane me gjmime te volitshe
2 karrika stomatologjike
Shes/BlejGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes 2 karrika stomatologjike te perdorura ne gjermani 1 muaj te firmes siemens
shes pasije stomatologjike
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES 2 KARRIKA STOMATOLOGJIKE DHE 1 RENTGEN ORTOPAM TE FIRMES SIEMENS,TE PERDORURA 1 MUAJ NE GJERMANI,NE...
Ntsh Berisha ofron .: Plastifikimin e metalit , rrethoja te oborreve, gilindera te shkallve
Ntsh Berisha ofron .: Plastifikimin e metalit , rrethoja te oborreve, gilindera te shkallve
Industri & MakineriGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ntsh Berishaofron. Plastifikimin e metalit, rrethoja te oborreve,gilindera te shkallve dhe te ballkonave ....