Shpalljet për Automjete në Gjilan
Ford Galaxy
Ford Galaxy
$2800Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen e prodhimit 2002 1.9 tdi (dy te kuqe),pa dogane.
Frod fiesta 1.2 16V 2002
Frod fiesta 1.2 16V 2002
Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ford fiesta 1.2 16V , Ka klim, benzinz. 190.000 kalume. Kerri zvicran eshte ne gjendje te rregullt.
shes passat 1992 16v benzin
shes passat 1992 16v benzin
$600Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.esht me tabela te ch
fiat bravo
fiat bravo
$2400Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes fiAT bravo disel 1.9 jtd me klim elektronik gjomat pasqyret viti prodhimit 2000 afati rigjistrimit...
Zbritje në autoshkolla “XHIMI” Gjilan
Zbritje në autoshkolla “XHIMI” Gjilan
AutomjeteGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me rastin e festës së 7 dhe 8 Marsit, Autoshkolla Xhimi ju ofron zbritje të qmimit. Tek ne ofrohet një...
opel corza
opel corza
$2600Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opell corzen 1.6 benzin 2 airbega gjamat elektronik me alarm fellne radija ch etj.. e shini edhe...
shes veturen
shes veturen
$5500Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.opell astra 1.7td ngjedje te mir teknike dhe optike ,ekonomik ne 100km 5l jasht qyteti kurse brenda 7l
opell corza
opell corza
$2400Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes urgjentisht opell corzen 1.6 EFI benzin shum ashte e mire krejte sporte ka muzik me te gjitha KS edhe...
opel kadet
opel kadet
$1100Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opell kadetin ne gjendje shum te mire 1.5 turbo dizelle interkuller i regjistruar KS [I skaduar ]
opel kadet
opel kadet
Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opel kadetin turbodizell interkuller viti 1989 mgjyre te kuqe ne gjendje shum te mire i regjistruar KS...
shes kamionin tivpit volvo 16
KamionëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.asht i rujtun mir i doganuar fare nuk asht i regjistruar me ks me klim dhe pumpen per kran vet shkarkus me...
Opell  Astra
Opell Astra
$2400Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opel astra 1.7 dizelle ngyre te kaltert viti 1994 ka regjistrim edhe 8 muj ne gjendje shum te mire
opel calibra
$2700Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen opel calibra te vitit 1992 2.0 sfi me 10 muaj regjistrim ka klim gas sistem te ri abs alar...
Mercedes 230 E benz+gas
Mercedes 230 E benz+gas
$1600Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes mercedes 123, 230 E, benzin + gas. ne gjendje te mire teknike, xhamat e pare elektronik, fellne me...