Shpalljet për Kamionë në Gjilan
shes kamionin tivpit volvo 16
KamionëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.asht i rujtun mir i doganuar fare nuk asht i regjistruar me ks me klim dhe pumpen per kran vet shkarkus me...