Shpalljet për Elektronikë në Gjilan
Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët
Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët
$530CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apple iPhone XS Max, XS €530 EUR WhatsApp +447841621748 Samsung S10+ S10 dhe të tjerët Ne jemi shumicë...
***** Phoenix Connections *****
***** Phoenix Connections *****
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.***** Phoenix Connections ***** Tani edhe në rrethin tuaj Kompania Phoenix Connections ka startuar...
En Venta Apple iPhone 6/ 6s / 6s Plus / Samsung S5/S6 /S6 EDGE
En Venta Apple iPhone 6/ 6s / 6s Plus / Samsung S5/S6 /S6 EDGE
$345CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.CONTACTO WhatsApp:: +2348095083847 SKYPE ID:: advanceshopltd E-MAIL: [email protected] VENTAS DE...
Ndrmjetsojme mes shitesit dhe bleresit per te gjitha mallrat nga Turqia
$50TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bej ndremjetesimin mes shitesit dhe bleresit per te gjitha mallerat nga Turqia. shkruaj ate qe te nevoitet...
shes psp e ardhur nga u.s.a
shes psp e ardhur nga u.s.a
$120Video LojëraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ky psp i sapoardhur nga jasht eshte ne gjendje te shkelqyeshme >> i ka dy lojera e ka memory...
PC  2.8 si dhe  3.0
PC 2.8 si dhe 3.0
$70KompjuterëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese pc me performaca 2.8 dhe 3.0 hdd 80 giga ram 512 si dhe monitor 15″ 17″ 19″ me...
nokia rh 17 made in germany
$8000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes telefon nokia 1100 rh 17 made in germany qmimi 8000 euro ose boj ndrrim me golf 5 ,mercedes bmw x5 etj
Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj
Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj
$50KompjuterëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Lojra te ndryshme te sapoardhur nga jasht XBOX,PlayStation Përshkrim i sendit: Risi Risi …Kemi 6...
Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany
Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany
$55000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany Telfoni eshte ne gjendje te rregullt.
nokia rh 17 made in germany
$10000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes telefon Nokia RH 17 made in germany qmimi i pa diskutueshem 10000€