Shpalljet për Patundshmëri në Gjilan
Shes shtepine ne Gjilan
Shes shtepine ne Gjilan
$48000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine ne Gjilan me 2.5 ari toke. Shtepia eshte nje kateshe, 75 m2 dhe eshte e banueshme. Shtepia i...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Banesa me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit
Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit
$240Banesa me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa.me qera t3 lagja dardania. Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka gjitha elementet e...
Shitet Trualli Oborri ne qender te Zhegres
Shitet Trualli Oborri ne qender te Zhegres
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Trulli, ne qender te Zhegres , per skaj rruges kryesore (rruges Agim Ramadani). Trualli eshte me...
lokal me qera ne GJilan
lokal me qera ne GJilan
$110Lokale me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ipet lokali me qira ne rrugen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) #25. Lokali posedon; dysheme Granidi, ndriqim te...
IPET ME QERA PERDHESA 300m2
IPET ME QERA PERDHESA 300m2
$500Lokale me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.IPET PËRDHESA ME QERA AFER ELEKTRO INN HYRJE DHE PARKING TË VEÇANTË LOKAL I RI MUND TË PËRDORET...
Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan
Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan
Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa 104.73m2 në qendër të Gjilanit, \\\”Rruga Preshevë\\\”(ish Bojanin), mbrapa...
6 dhoma 5 Ari oborr
$180000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepija ne qender te gjilanit
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHTEPIA NE SHITJE SHITET SHTEPIA NE LAGJEN ILIRIA(KAMNIK) – AFER KOMBINATIT TE DUHANIT 10ari OBORR,...
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ne shitje Shitet shtepia 2 kateshe + podrum Kati I posedon 1 sallon +1 dhome gjumi+banjo dhe...
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ne shitje Shitet shtepia dy kateshe, me 10ari oborr Lokacioni : Afer Spitalit Regjional – Gjilan...
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA DY KATESHE DHE BODRUMI + OBORR 5ARI 4DHOMA + SALLON, DY BANJO ME KOPSHT TE RREGULLUAR RRUGA...
Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma
Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma
$38000Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma, Kati III Adresa : Rruga e Bujanovcit(Perball Agmia Center) E gatshme per banim...
Lokal afarist me qera 90m2, pamje nga rruga kryesore
Lokal afarist me qera 90m2, pamje nga rruga kryesore
Lokale me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokal afarist me qera 90m2, pamje nga rruga kryesore Adresa: Rruga e Bujanovcit E gatshme per afarizem...
Lokal afarist me qera 50m2, pamje nga rruga kryesore
Lokal afarist me qera 50m2, pamje nga rruga kryesore
Lokale me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lokal afarist me qera 50m2, pamje nga rruga kryesore Adresa: Rruga e Bujanovcit E gatshme per afarizem...
Shiten Trojet/Parcela Rr. Gjilan- Prishtine(afer udhe kryqit te rruges qarkore) 30ari – mund te ndahen
Shiten Trojet/Parcela Rr. Gjilan- Prishtine(afer udhe kryqit te rruges qarkore) 30ari – mund te ndahen
TrojeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten Trojet/Parcela Rr. Gjilan- Prishtine(afer udhekryqit te rruges qarkore) 30ari – mund te ndahen...
Banes ose shtepi
PatundshmëriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj shtepi ose banes ne gjilan jo ne qender dhe me rata mundsisht kush jeton ne gjermani kishte qen edhe...
kerkoj banes
Banesa me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj banes ne gjilan me qira te jet e mobiluar dhe te jet aftgjate.
LESHOJ BANES GARISONJERE NE ULPIAN
$190Banesa me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ BANES GARISONJERE NE ULPIAN ME QIRA NE ULPIAN E MOBILUAR NE TERSI DHE KA TRE SHTRET ,BANJO ,DHOME...
5 ari
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija gjendet ne qender te Gjilanit ne Rr.Medllin Ollbrait (Rruga e Prishtines” pak me larte se...