Shpalljet për Banesa me Qera në Gjilan

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Banesa me QeraGjilan

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

€240Banesa me QeraGjilan

Leshohet banesa.me qera t3 lagja dardania. Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka gjitha elementet e nevojshme per banim. Eshte e pershtatshme per studenta dhe familjar....

kerkoj banes

Banesa me QeraGjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj banes ne gjilan me qira te jet e mobiluar dhe te jet aftgjate.

LESHOJ BANES GARISONJERE NE ULPIAN

€190Banesa me QeraGjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.LESHOJ BANES GARISONJERE NE ULPIAN ME QIRA NE ULPIAN E MOBILUAR NE TERSI DHE KA TRE SHTRET...

Kërkoj banes me qera

Banesa me QeraGjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkoj banes me qera 2 dhomshe ne qender te qytetit per mujin ngusht.

Banesa me qera per pushues ne plazh Durres

Banesa me qera per pushues ne plazh Durres

Banesa me QeraGjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa me 1 dhome dhe 2 dhoma me qera per pushues ne plazh-Durres. Banesat jane komplet me...