Shpalljet për Banesa në Shitje në Gjilan
Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan
Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan
Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa 104.73m2 në qendër të Gjilanit, \\\”Rruga Preshevë\\\”(ish Bojanin), mbrapa...
Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma
Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma
$38000Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 71m2, 2 Dhoma, Kati III Adresa : Rruga e Bujanovcit(Perball Agmia Center) E gatshme per banim...
shitet plazhi dures 3+2+1 125m+25m garazh 60000euro afer detit
$60000Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banes eshte epa banuhar si e re kati 5 ka 3 dhoma 2 wc sallon guzhin 3 balkone per information kontaktoni...
AUTOMATIC SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING ALL DEFACED NOTES
AUTOMATIC SSD CHEMICAL SOLUTION FOR CLEANING ALL DEFACED NOTES
$800Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Hello We are manufacturer and supplier of ssd chemical Automatic/manual solution and activation powder for...
Gjilan, 2 dhoma dhe banjo
Gjilan, 2 dhoma dhe banjo
$25000Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Për 2-dhoma gjumi apartament 57m2 i gjerë, katin e katërt, në qendër të ndërtesës Gjilanit...
BANESA NE SHITJE – 120m2 – 200M afer Hotel Kristalit
$85000.00Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ne shitje ne qender te Gjilanit,200m larg prej Hotel Kristalit.Tri dhoma te fjetjes,Sallon i madh me...
SHES BANESEN – 120m2 – Ne qender te Gjilanit
$85000.00Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ne shitje ne qender te Gjilanit,200m larg prej Hotel Kristalit.Tri dhoma te fjetjes,Sallon i madh me...
BANESA NË SHITJE-120m2- GJILAN qender
$85000.00Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesë në shitje në qendër të Gjilanit,200m larg prej Hotel Kristalit.Tri dhoma të fjetjes,Sallon i...
Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres
Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres
$54000Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 60m katror, posedon 2 Dhoma . 1 Kuzhine, 1 Banjo, 1 Dhoma e përfaqësuesve dhe Ballkon . Banesa...
|Shes Banesë 70m2,3dhoma banjo ballkon
Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa gjendet ne Gjilan kati Përdhes lagja ilirija ish kamniku te banesat e kalterta Qmimi Sipas Marrveshjes
RISI RISI SHITET BANESA NDERTIM I RI NE RRUGEN AVDULLA PRESHEVA NE GJILAN
$480Banesa në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA NDERTIM I RI NE RRUGEN AVDULLA PRESHEVA NE QENDER TE QYTETIT.BANESA I KA 95m2,KA 2 DHOMA...