Shpalljet për Shtëpi me Qera në Gjilan
leshoj shtepi me qira
Shtëpi me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj shtepi me qira ne jgilan shteai ka 2 dhoma kuzhin banjo dhe e bomiluar. te interesuarit mund te...
Jap Shtepin me Qira dhe lokalin
Shtëpi me QeraGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap Shtepin me Qira Dhe Lokalin ne Qender Te Qytetit Shtepija Gjinden Afer Restorant Lulit Ne Gjilan...