Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Gjilan
Shes shtepine ne Gjilan
Shes shtepine ne Gjilan
$48000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepine ne Gjilan me 2.5 ari toke. Shtepia eshte nje kateshe, 75 m2 dhe eshte e banueshme. Shtepia i...
6 dhoma 5 Ari oborr
$180000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepija ne qender te gjilanit
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHTEPIA NE SHITJE SHITET SHTEPIA NE LAGJEN ILIRIA(KAMNIK) – AFER KOMBINATIT TE DUHANIT 10ari OBORR,...
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ne shitje Shitet shtepia 2 kateshe + podrum Kati I posedon 1 sallon +1 dhome gjumi+banjo dhe...
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ne shitje Shitet shtepia dy kateshe, me 10ari oborr Lokacioni : Afer Spitalit Regjional – Gjilan...
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA DY KATESHE DHE BODRUMI + OBORR 5ARI 4DHOMA + SALLON, DY BANJO ME KOPSHT TE RREGULLUAR RRUGA...
5 ari
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija gjendet ne qender te Gjilanit ne Rr.Medllin Ollbrait (Rruga e Prishtines” pak me larte se...
Shtepija 320 m² ne shitje ne Gjilan
Shtepija 320 m² ne shitje ne Gjilan
$98500Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Miredita, Shes shtepin 3 katshe ne Gjilan Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2005 Nuk ka qen e banuar asnje...
psh.shes banesen 55m2 4 dhoma mpanjo dhe avlli 230m2
$40.000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shtepija eshte e vitit 1980 ka 4 doma mpanje verade te madhe dhe bac 250m2 eshte ne lagjen partizani vlore...
Shtepia ne shitje – Gjilan
Shtepia ne shitje – Gjilan
$75000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia ne dardania 2 rugen e 2-te. Renovuar ne 2013, izolim, fasade, Air condition, Keramike,...
3 Ari Truall ne Qender te Gjilanit
3 Ari Truall ne Qender te Gjilanit
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 3 Ari truall ne qender te Gjilanit. Perballe Postes se madhe dhe afer KK.Gjilanit.
Shes shtepin, e ndroj me banese ne qytet
Shes shtepin, e ndroj me banese ne qytet
$85000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia ka sallon me 32 metra katror Shtepija ka dy banjo te regulluara (nje ne katin perdhe dhe nje ne...
Shes Shtëpin 3 kateshe, 5 dhoma dhe 2 banjo
$70.000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija gjendet ne rrugen AFRIM GAGICA (rruga e kronit) Gjilan.
Shes ose nderroj shtepine
$90000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepite ose beje ndrrim.Shtepite kane oborr prej 5 ari me infrastrukture ujesjelles, tel fiks, net,...
shes shtepin ne gjilan
Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin ne gjilan rruga arberia ish qenar qeshme shtepia ka jsjellsin kanalizim eshte rreth asfalltit...
Shes shtepine qmimi shum volitshem
Shes shtepine qmimi shum volitshem
$47000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë 2 katëshe me 3.5 arë truall në Gjilan, afër restorant `Vaxhenedit` (në dalje të...
Shes shtepi 2 kat me podrum, me 5 ari trul ne Gjilan te Arberija ish qena qeshme.
$70000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepi 2 kat me podrum, me 5 ari trul ne Gjilan te Arberija ish qena qeshme. Me uj sjels. Me 2...
Shes shtepine e banueshme dhe me qmim shum te volitshem
Shes shtepine e banueshme dhe me qmim shum te volitshem
$47000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë 2 katëshe me 3.5 arë truall, afër restorant “Vaxhenedit” (në dalje të...
Shes shtepine me qmim shum te volitshem
Shes shtepine me qmim shum te volitshem
$47000Shtëpi në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtëpinë 2 katëshe me 3.5 arë truall në Gjilan, afër restorant `Vaxhenedit` (në dalje të...