Shpalljet për Shes/Blej në Gjilan
veshje plazhi per meshkuj
veshje plazhi per meshkuj
$6TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN ME SHUMICE VESHJE PLAZHI PER MESHKUJ.TE PRODHUARA NE SERBI NGAFIRMA TURKE ARASYA TEXTIL ECILA KA...
Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )
Shitet inventari per Zyre ( CallCenter )
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.3 Tavolina Zyreje ( Komplet ) 20 Tavolina pune per PC ( Komplet ) 20 PC 20 Karriga 1 Tavoline dreke + 8...
– PHOENIX CONNECTIONS –
– PHOENIX CONNECTIONS –
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– PHOENIX CONNECTIONS – -Wir bieten Dienstleistungen für verschiedene Call-Center und Contact...
Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center
Shes Pajisje Dhe Invertar Për Call Center
TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.*Karrika • 20 € /Copa = 8Copa • 35 € /Copa =8Copa • 85 € /Copa =20Copa *Tavolina • 30€...
fender stratocaster – kitarë elektrike
fender stratocaster – kitarë elektrike
$300Instrumente MuzikoreGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fender stratocaster i përdorun, por i rujtun mir, tingullin e ka t\\\’mir i përshtatshëm për...
ktwp Pomeranez kone
ktwp Pomeranez kone
$300KafshëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ktwp Pomeranez kone origjinë regjistruar dhe vaksinuar kone puppy pomeranez gati për shtëpi të re me...
Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull
Kaldaja per nxeme te ambijenteve industiale me avull
$10000Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kaldaja per nxemje te hapsirave te mdhaja dhe industriale me avull. kaldajat jane me qymyr, pelet, gaz dhe...
SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta
SHporete per nxemje qendrore per hapsira te larta
Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.prodhim nga turqia garanci ne cilesi. perfaqesues pe Kosove, Serbi, Maqedoni, Shqiperi, dhe Bosnje Ibrahim...
Mobileria Interior Quality (Kuzhina Dhoma gjumi Para Dhoma)
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Juve ju nevojitet najsen per Shtepin tuaj si pershembull nje Kuzhin apo nje Dhom Dite ose nje Para dhom apo...
Mobilje vetem me pororsi
Mobilje vetem me pororsi
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhojm mobilje te ndyshme :Kuzhina,dhoma te fjetjes,komodina ,paradhoma,komodina per kepuc,tavolina...
Urgjent Shpojes 26 burgija
Urgjent Shpojes 26 burgija
$1100Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shpojesa Gannomat 26 burhija pernjher sistem 32mm dmth bene shpuarjen per gjdo lloje te...
Shes 2 kauq tavoline dhe rregall
Shes 2 kauq tavoline dhe rregall
MobileriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jane te ruajtur , Rregalli eshte nga druri , kurse kauqat jane prodhim i SIMPO-s , jane mjafte te gjere per...
shes drunje dekorativ
shes drunje dekorativ
Shes/BlejGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes me shumic dhe pakic disa lloje te drunjeve dekurativ te interesuarit mund te lajmrohen pernes imejl...
Fustane të Mbrëmjes Lloje te ndryshme Model 2010
Fustane të Mbrëmjes Lloje te ndryshme Model 2010
$99TjetërGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Fustane të Mbrëmjes, disa Lloje çmimet nga 99 €. shiqoni Fotot. DUHET PASUR PARASYSH QE FUSTANET...
shes karrocelektronike
shes karrocelektronike
$800Shes/BlejGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes karrocen Eletronike per invalid osht negjendje te mir dhe ka 2 bateri .nese jeni teninteresum lajm...
Shes FotoKopijen Dhe Maqinen e Kafes
Industri & MakineriGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes FotoKopjen dhe Maqinen e Kafes Per Pjekjen e kafes ne gjendje te rregull nr tele: 045-370-383
shes Mercedes 123 230 E benzin+gas 1984
shes Mercedes 123 230 E benzin+gas 1984
$1600Shes/BlejGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes mercedes ne gjendje te rregullt, KS i skaduar. xhamat e par elektronik, alarm dhe mbyllje qendrore me...