Shpalljet për Automjete në Lipjan
Shes makinen  Peugeot 607 HDI
Shes makinen Peugeot 607 HDI
Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen Peugeot 607 HDI 2.2 l me te gjitha opcionet , si navigacion, karriga te lekures e shum te...
2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet
2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet
$5500Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Viti i prodhimit: 2011 Modeli: Fiat Cargo Doblo Diesel, Manual (5 marsha) Motor: 1.3 (multijet) Komsumi:...
Peugeot 607 Hdi
Peugeot 607 Hdi
$6000AutomjeteLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen Peugeot 607 Hdi me pothuaj se gjitha opcionet sa i perket klases luksosze. Makina eshte e Pisa...
Kobanj Claas Consul
$11.200AutomjeteLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kombajen claas consul, makina vjen nga gjermania Este ne gjendje te rregullt, motrizim ka Parkinson...
Transporter T3
$1000Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen Transporter T3 1.7 Dizel. Ne gjendje shum te mire. Me dritare dhe 9 ulse, viti prodhimit 1986
Audi A6
$8500Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen A6 TDI 3.0 Quattro, ngjyra metalike, Limousin, me te gjitha opcionet. Makina eshte me tabela...
Vw T3 Transporter
$1300AutomjeteLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Transporter T3 me 9 ulse ne gjendje perfekte, me Dokumente KS, i qlajmruar, makina nuk ka asnje Defekt
Citroen Berlingon 2,0HDI Furgon
$4999Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Makinen Citroen Berlingo 2,0 HDI Makina Posedon dy ulse , mbrapa e müllur, ngjrye te bardh ,ne...