Shpalljet për Patundshmëri në Lipjan
Shes shtepi 120m katror, 4 dhoma me banjo dhe nxemje qendrore
Shes shtepi 120m katror, 4 dhoma me banjo dhe nxemje qendrore
Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjent shtepia 120m2 me 15 ari oborr ne fshatin Medvec shume afer aeroportit. Ka shup dhe shtall si...
Shitet toka te ura e Lipjanit
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet toka te ura hyrese e Lipjanit,dokumentacioni i rregullte,qmimi 2700 euro jane 60 ari,ka dalje ne...
Shes toke
$0000TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 60 ari ne hyrje te Lipjanit,dokumentacioni i rregullt,27metra dalje ne rrygen kryesore.
Prodajem kucu u Lipljanu
$130000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuca je stara sa skinutim krovom na placu od 14,5ari u Lipljanu, ulica pored pruge, rampe kod stadiona....
Prodajem kucu u Lipljanu
Prodajem kucu u Lipljanu
$125000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kuca je na placu od 8 ari.Nalazi se na 20metara od Dzamije, plac je pored samog puta. Placen je porez,...
shitet toka
$00000PatundshmëriLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ara afer rruges magjistrale Prishtine-Lipjan,te ura hyrse e qytetit 60ari,ka dalje ne rruge 27m,
Toke ne shitje ne Lipjan
$700000TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Hapni rrugën ka 58,58 ari, në Pasinke, në mbeturina, rruga është e rrethuar në tre anët. . Unë kam...
Shtëpi për shitje në Staro Gacko
Shtëpi për shitje në Staro Gacko
$75000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shitja e një shtëpi me një oborr, kullotave, pemishte Staro Gacko, rreth Lipjan. Një shtëpi me një...
Shes troje 34ara ne rrugen Lepi-Peovc, Gracanice
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes troje 34ara ne rrugen Lepi-Peovc, Gracanice
Toke ne shitje ne Lipjan
Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toke ne shitje ne Lipjan, numri i parcelës1157-0. . Hapni rrugën ka 58,58 ari, në Pasinke, në...
Toke ne shitje ne Lipjan
Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toke ne shitje ne Lipjan, numri i parcelës 809. Hapni rrugën ka 89,39 ari, në Slivac në varrezat. Unë...
Shes toke
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes token ne Siroko polje, Suhadoll, jan 2 ha tok. Qmimi eshte 600 euro ari.. ju lutemi me shum...
Lëshoj me qira lokalin
Lëshoj me qira lokalin
Lokale me QeraLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj me qira lokalin në Lipjan përballë stacionit të trenit me sipërfaqe prej 36m2. Lokali është...
Shtëpi në shitje në Lipljan
$65000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpi në shitje në Lipljan, toka ka 10 ari anë e rrugës Prishtinë-Lipjani, lohxa ere. Shtëpia ka...
Shtëpi në shitje në Lipljan
$75000Shtëpi në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shtëpi në shitje në Lipljan, toka ka 10 ari anë e rrugës Prishtinë-Lipjani, lohxa ere. Shtëpia ka...
Shes Banesen ne Magure
Banesa në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesen ne Magure banesa esht afer Shkolles Fillore banesa ka edhe Bunarin Çmimi me marrveshjje veq...
Prodajem zemljiste površine 5 ha u Suvom Dolu kod Lipljana
Prodajem zemljiste površine 5 ha u Suvom Dolu kod Lipljana
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodajem zemljiste površine 5 ha u Suvom Dolu kod Lipljana i šumu površine 1,5 ha u Lipovici,Veliko...
110 qm Banesa ne Lipjan
110 qm Banesa ne Lipjan
$65000Banesa në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ne Lipjan rruga Gjergj Fishta eshte Bllok Banese te cilin mund vetem ne vendet e jashtme te gjeni...
Shitet toka punuese ne Akllap
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten 38.5 ha ne mes te fshatit Akllap dhe Janjeves toke e cilesise se larte, mumd te shfrytezohet per...
Shitet pllaci ne Llugagji
TrojeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet pllaci i pershtatshem per veprimtari afariste me sip. 24 ari ne magjistralen Prishtine – Shkup, ne...