Shpalljet për Banesa me Qera në Lipjan

kerkoj banes me qira

€100Banesa me QeraLipjan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj banes me qira ne lipjan mundesisht e mobiluar sallon me kuzhin dhe dhom gjumi