Shpalljet për Automjete në Malishevë
kia k 2500
$3000Vetura në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kia k 2500 tel 049254074
Furra per  pjekjen e picav
Furra per pjekjen e picav
AutomjeteMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punojm furra per pjekjen e picav. kingjav etj.
Audi A3 S3 TDI 170 PS full  extraaaaa
Audi A3 S3 TDI 170 PS full extraaaaa
$5900Vetura në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes Audin A3 S3 TDI 170 PS e modifikuar extraaa e doganuar dhe regjistruar tel. 044/278-162 dhe ipko...