Shpalljet për Vetura në Shitje në Malishevë
kia k 2500
$3000Vetura në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kia k 2500 tel 049254074
Audi A3 S3 TDI 170 PS full  extraaaaa
Audi A3 S3 TDI 170 PS full extraaaaa
$5900Vetura në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes Audin A3 S3 TDI 170 PS e modifikuar extraaa e doganuar dhe regjistruar tel. 044/278-162 dhe ipko...