Shpalljet për Shes/Blej në Malishevë
Shes 2 karrika stomatologjike,
Shes/BlejMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 karrika stomatologjike,te ardhur nga zvicrra,jane te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt.
shes pula te bardha
shes pula te bardha
$3Shes/BlejMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN AFER 1000 PULA TE BARDHA (PER MISH)ME CMIM SHUME TE VOLITSHEM(PULAT SHITEN KOMPLET 3 EURO...