Shpalljet për Patundshmëri në Mitrovicë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Lokale në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
120
$2500TrojeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet toka 1 hektar e 20 ari Shupkovc \\\”Mitrovic\\\”
Merrni një hua sa më shpejtë që të jetë e mundur
Merrni një hua sa më shpejtë që të jetë e mundur
$02Shtëpi me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nderuar Sir Madam / Oferta e kredisë afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me një interes prej 3%....
Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem
Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banese-garsionere ne hyrje te Shengjinit para kompleksit Rafaello (ku priten autobusat per Kosove). Banesa...
50ari
50ari
TrojeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten trojet (arat) ne zhabar te Mitrovices me Hapsir rreth 50 ari truall trojet gjinden afer pishines La...
Toke ne Mitrovic ( Shupkovc)
TrojeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Toka gjindent ne Shupkovc te Mitrovices ka 1 hektar e 20 ari (12 mije metra katror).
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
$56000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM – SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE – NË KATIN E PARË...
Shtepi ne shitje 4 katshe
Shtepi ne shitje 4 katshe
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 600 qm...
Banes ne veri te Mitrovices
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ices qmimi sipas marveshjes banesa eshte me dokumentacion t erregully komplet nuk mungon asgje vetem te...
Banesa
Banesa
$15900Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa 61m² në Tunelin e Parë – Mitrovicë. Banesa ndodhet në katin e katër në ndërtesën...
Banes 140m2 perball ish-TMK se
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim banesa ne kompleksin Xhafi perball -TMK-se dhe Hotel Adriatikut ne qender , nga kati I-V, Banesa ka...
kerkoj banese me qira
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banese me qira ne Mitrovice . 049 288 638 044 284 932
ME QERA
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jepet banesa me qera ne mitrovic ne lagjen bajr eshte ambijent i qete dhe i rahatshem dhe hyrjen e ka veqas...
SHTEPI NE TAVNIKE NE SHITJE
SHTEPI NE TAVNIKE NE SHITJE
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 600 qm...
Shtepi ne Mitrovic Tavnik ne Shitje
Shtepi ne Mitrovic Tavnik ne Shitje
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 600 qm...
Jap shtepine me qera
Shtëpi me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap shtepine me qera ne Mitrovice Rr Nebih Dragaj / e mobiluar/ 5 minuta nga qendra e qytetit, ka...
me qera
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.japi banesen me qera ne mitrovic eshte ambijent i qete dhe i rahatshem te interesuarit mund te kontaktojn...
ME QERA
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Japi banesen me qira eshte ambijent i qete dhe i rahatshem eshte ne lagjen bajr ne mitrovic dhe fresket i...
SHES SHTEPINE 4 ARI
SHES SHTEPINE 4 ARI
$85000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia eshte ne gjendje te rregullt eshte 2 kat plus oborrin 3 ari. Kati i I ka: 1 kuzhine,3dhoma te...
Shes shtepin ne Ulqin – Shtoj prej 150m2 dy katshe.
$120000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija gjindet afer plazhit Copakabana ne Shtoj, esht e re dhe komplet e rregulluar me te gjitha pajimet...