Shpalljet për Banesa me Qera në Mitrovicë
kerkoj banese me qira
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banese me qira ne Mitrovice . 049 288 638 044 284 932
ME QERA
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jepet banesa me qera ne mitrovic ne lagjen bajr eshte ambijent i qete dhe i rahatshem dhe hyrjen e ka veqas...
me qera
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.japi banesen me qera ne mitrovic eshte ambijent i qete dhe i rahatshem te interesuarit mund te kontaktojn...
ME QERA
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Japi banesen me qira eshte ambijent i qete dhe i rahatshem eshte ne lagjen bajr ne mitrovic dhe fresket i...
kerkoj pune
Banesa me QeraMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam absolvent i informatikes dhe kerkoj urgjent pune ne Mitrovice ose Prishtine.Kerkoj pune urgjent pasi...