Shpalljet për Banesa në Shitje në Mitrovicë
Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem
Banese ne Shengjin – cmimi i volitshem
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banese-garsionere ne hyrje te Shengjinit para kompleksit Rafaello (ku priten autobusat per Kosove). Banesa...
Banes ne veri te Mitrovices
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ices qmimi sipas marveshjes banesa eshte me dokumentacion t erregully komplet nuk mungon asgje vetem te...
Banesa
Banesa
$15900Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa 61m² në Tunelin e Parë – Mitrovicë. Banesa ndodhet në katin e katër në ndërtesën...
Banes 140m2 perball ish-TMK se
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim banesa ne kompleksin Xhafi perball -TMK-se dhe Hotel Adriatikut ne qender , nga kati I-V, Banesa ka...
Shes Banese 110m2
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne qender te Mitrovices, kati pare.
1.0 apartament në BORCA, Beograd
1.0 apartament në BORCA, Beograd
$40000Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Unë shes të madh 1.0 apartament në Beograd, Palilula Borca, () Madhësia: 40 kv (36 + 4), 2/4, Ngrohje...
Banesë ne shitje 73 m2
$36000Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjëndët ne qender, prapa shtëpisë së shendetit ka tri dhoma, kuzhinë dhe banjo, kat i tretë i...
Shes banesë 3 dhomshe ne Mitrovicë andej Ibri
$42000Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte perdhese e larte dritarj nga tok mbi 2 metrae fiu Banesa ka 70 m , 3 dhoma 1-kuzhine shpajz ,...
Shes Banesen
Banesa në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen 65 m2 kati 4 ne Mitrovice te Xhamia Haxhi Veseli. Banesa eshte ne ndertim e siper.