Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Mitrovicë
SHITET SHTEPIA
SHITET SHTEPIA
$56000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– SHTËPIA NË SHITJE I DISKUTUSHËM – SHTËPIA ËSHTË 2 KATSHE – NË KATIN E PARË...
Shtepi ne shitje 4 katshe
Shtepi ne shitje 4 katshe
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 600 qm...
SHTEPI NE TAVNIKE NE SHITJE
SHTEPI NE TAVNIKE NE SHITJE
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 600 qm...
Shtepi ne Mitrovic Tavnik ne Shitje
Shtepi ne Mitrovic Tavnik ne Shitje
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 600 qm...
SHES SHTEPINE 4 ARI
SHES SHTEPINE 4 ARI
$85000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia eshte ne gjendje te rregullt eshte 2 kat plus oborrin 3 ari. Kati i I ka: 1 kuzhine,3dhoma te...
Shes shtepin ne Ulqin – Shtoj prej 150m2 dy katshe.
$120000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija gjindet afer plazhit Copakabana ne Shtoj, esht e re dhe komplet e rregulluar me te gjitha pajimet...
Shtepi ne Shitje
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 4 katshe afer 500 m...
Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville per blerje deri ne 500.000€
Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville per blerje deri ne 500.000€
$500.000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj shtepi te re moderne ose Ville e ndertuar sipas standarteve moderne europiane me oborr minimum 20...
Shiten shtepite ne lagjen e re Nr.2 ne Vushtrri
Shiten shtepite ne lagjen e re Nr.2 ne Vushtrri
$69000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepite jane me stil dhe dizajn Gjerman te ndertuara me standarte te larta, dhe jane te komletuara brenda...
shitet shtepia me 4.5 ari truall
$87000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet shtepia me 4.5 ari truall ne lagjen iliride (ish tavnik) ,truall edhe per ndertim te nje shtepie...
Shiten shtepite luxose ne Vushtrri
Shiten shtepite luxose ne Vushtrri
$69000Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Filloj shitja e shtepive ne lagjen e re ne Vushtrri kompleksi kah gjithesej 24 shtepie te njejta per ma...
Shtëpia ne shitje
Shtëpia ne shitje
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-Shes shtëpinë me 4.7 arë truall në Mitrovicë, lagjja “Ilirida” (ish-Tamnik), shume afer...
shes shtepine
Shtëpi në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtëpia në shitje – Lagja e Bajrit Mitrovicë. Shes shtëpinë dy katshe e cila ka 200 metër katror me...