Shpalljet për Tjetër në Pejë
Shes Furgonin/Kombin Volkswagen LT 40
$2300TjetërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Furgoni bartes esht ne gjendje te rregullt me kapacitet motorri 2382cmkub , i ka 4 dyer dhe 2 ulëse ,...