Shpalljet për Patundshmëri në Pejë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%..
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%..
$60000000Dhoma për StudentëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Oferta e kredisë midis private dhe serioze
$02Shtëpi me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nderuar Sir Madam / Oferta e kredisë afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë me një interes prej 3%....
Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes
Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes
Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Motel-Restorant ” Melvin Palace” në Banjë të Pejës ofron dhoma me ambiente shumë të mira,...
Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes
Leshojme dhoma me qira ne Banje te Pejes
$13Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mirë se vini në Motel-Restorant ” Melvin Palace” në Banjë të Pejës Kemi dhoma me ambiente...
shes shtepin me 5 ari
shes shtepin me 5 ari
$40000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin afer shkolles ekonomike peje shtepija ka 5 ari tok esht pak e vjeter po me pak investim behet...
SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE
SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes nje shtepi dy katshe 160 metra katrore ne qender te Vitomirices te Domi nja 50 metra nga magjistralja...
jap nje dhom me qera
jap nje dhom me qera
$150Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje dhom me qera e mobiluar dhe ka banjo me hyrje te veqant qmimi 150 euro me gjitha shpenzimet gjindet...
AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
$59000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,...
jap nje dhom me banjo me qera
$150Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jam nje dhom me qera e mobiluar dhe me banjo qmimi 150 euro me gjitha shpenzimet gjindet mbrapa marketit...
Kerkoj banes me çira per 1 muaj
Banesa me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam ne kerkim te nje banese me çira per 1 muaj Me kontaktini per me shum informacion Ju ffaliminderit
hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje
hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje
Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Behet fjale per banesa 86m2 dhe 120m2 ne katin V, ndertesat e sapondertuara me materialin me cilesor ne...
shtepi me qera
Shtëpi me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje … kerkoj shtepi me qera ne peje mundesisht dy dhoma gjumi sallon kuzhin dhe banjo...
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP SHET NE MENYR URGJENTE SHTEPIN 2kat te MOBILUAR KOMPLET ME 1.5ari -PEJ. me qmim super super...
SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE
SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia eshte 320m2 ,3 kateshe me 7 dhoma , 1 dhome te dites dhe 4 banjo, nje kuzhine e ndarë. Poashtu me...
AGENCY HOME VIP shet 2 Banesa njera afer tjeters me nga 100m2
AGENCY HOME VIP shet 2 Banesa njera afer tjeters me nga 100m2
$55000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP Shetë DY banesa mobiluara me nga 100m2 ne katin e -V- Banesat nodhen ne te njetin kat dhe...
AGJENCIONI PER PATUDESHMERI HOME VIP  BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE
AGJENCIONI PER PATUDESHMERI HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE
PatundshmëriPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP BEN SHITJEN DHE BLERJEN E PRONAVE — N J O F T I M — Agjencioni Home VIP qe esht...
Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender
Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender
$35000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a Shet Banes Ndertim i ri 3min nga qendra e pejes 50m2 Banesa...
Agency home VIP shet 8Hektar tok ne kk Istogut
Agency home VIP shet 8Hektar tok ne kk Istogut
TrojePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP Ka per Shitje 8Hektar tok ne nje parcell ne rrugen krysore...
Shes shtepin me 30 ari toke
Shes shtepin me 30 ari toke
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet prone private .Poseduesi eshte shqiptar me dokumentacione te rregullta. Shitet prona private buze...
Shes Tok ne Boge te Rugoves afer Hotelit Magra Austria
TrojePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne Fashatin turistik ne Boge te Rugoves shesim1 hektar tok shum e pershtatshme per ndertim Villash Hotelesh...