Shpalljet për Banesa në Shitje në Pejë
AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,
$59000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP Shet BANESË 77m2 + 6m2 Podrum dhe Kompletë të Mobiluar në Lagjen e PUHOVCIT PEJË ,...
hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje
hiten Banesat e Reja me Kualitet Superior ne Peje
Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Behet fjale per banesa 86m2 dhe 120m2 ne katin V, ndertesat e sapondertuara me materialin me cilesor ne...
AGENCY HOME VIP shet 2 Banesa njera afer tjeters me nga 100m2
AGENCY HOME VIP shet 2 Banesa njera afer tjeters me nga 100m2
$55000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP Shetë DY banesa mobiluara me nga 100m2 ne katin e -V- Banesat nodhen ne te njetin kat dhe...
Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender
Agncy home vip shet banesen 50m2 ne pej te gjamija e kuqe qender
$35000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a Shet Banes Ndertim i ri 3min nga qendra e pejes 50m2 Banesa...
48 m2
48 m2
$7000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Flat për shitje në Pejë, zgjidhjes Fidanishte. 48 m2, kati 3,ndërtesa pranë ambulancë. Banesa nuk...
AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ
AGENCY-HOME-VIP SHET BANESA REJA DHE VJETRA NE PEJ
Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGJENCIONI PER PATENDSHMURI HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE DISA BANESA NE LAGJEN ISTITUT APO SIQ E QUAJN DHE...
AGENCY-HOME-VIP shet banes katin e par ne pej komplet mobiluar
AGENCY-HOME-VIP shet banes katin e par ne pej komplet mobiluar
$60000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP-a ka ne posedim BANESEN NE PEJ kati i par… banesa nodhet ne pej...
Banesa për shitje në Pejë
$35000Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka gjithsejt 56m2, me 4m2 tarracë. Ka dy dhoma, banjo, dhomë të gjallë me kuzhinë. Nëpër...
Shitet banesa
Banesa në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa ne qender te Banjes se Pejes, pran Hotelit Onix.Banesa ka siperfaqe prej 73m2. Ka ari Bahqe...