Shpalljet për Lokale me Qera në Pejë
mar lokal per kafiteri me perqindje ne peje dhe ulqin
Lokale me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.pershendetje jam nga peja mar lokal kafiteri me perqindje te jete me inventar hazer per pune ne peje ose...
Ipet me qira ose shitet Lokali afer Hotel Dugagjinit ne Pejë  Ofert shum e mirë
Ipet me qira ose shitet Lokali afer Hotel Dugagjinit ne Pejë Ofert shum e mirë
Lokale me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.I/e nderuar, Ju njoftojë se leshoj me qera objektin tre katesh ne qender te Pejes, me konkretisht...
LOKAL
LOKAL
$400.Lokale me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Lokalin 3 kat me qera ne Qender Zejtare Peje
Ipet me qera lokali ne qytet te Pejes, 200 m2
Ipet me qera lokali ne qytet te Pejes, 200 m2
$600Lokale me QeraPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne kat te par ipet me qera lokali i cili ka 200 m2. Kati esht ne qender afer semaforit te shtepija...