Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Pejë
shes shtepin me 5 ari
shes shtepin me 5 ari
$40000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes shtepin afer shkolles ekonomike peje shtepija ka 5 ari tok esht pak e vjeter po me pak investim behet...
SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE
SHTEPI DY KATESHE NE VITOMIRICE-PEJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes nje shtepi dy katshe 160 metra katrore ne qender te Vitomirices te Domi nja 50 metra nga magjistralja...
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E MOBILUAR NE PEJ URGJENT ME QMIM EKSTRAAA LIR
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGENCY HOME VIP SHET NE MENYR URGJENTE SHTEPIN 2kat te MOBILUAR KOMPLET ME 1.5ari -PEJ. me qmim super super...
SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE
SHITET SHTEPIA 3 KATESHE NE DARDANI-PEJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepia eshte 320m2 ,3 kateshe me 7 dhoma , 1 dhome te dites dhe 4 banjo, nje kuzhine e ndarë. Poashtu me...
Shes shtepin me 30 ari toke
Shes shtepin me 30 ari toke
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet prone private .Poseduesi eshte shqiptar me dokumentacione te rregullta. Shitet prona private buze...
Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes
Urgjent Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes
$36000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. Trualli eshte...
TOKA NE SHITJE ne PEJE
TOKA NE SHITJE ne PEJE
$9700Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITEN PLLACET NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” ne mes...
Shitet shtepia ne Peje
Shitet shtepia ne Peje
$165000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
Shes tre shtepi me 27 ari toke
Shes tre shtepi me 27 ari toke
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne shitje tre shtepi me 27 ari truall prane rruges kryesore, bulevard ne Peje, shume atraktiv per te gjitha...
Shes tre shtepi me 27 ari toke
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Në shitje tre shtëpi me 27 ari tokë pranë rrugës kryesore, bulevard, Peje, rr.Mehmet Bajraktari 24,...
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix
$43000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. Trualli eshte...
SHTEPIA NE SHITJE  ne PEJE
SHTEPIA NE SHITJE ne PEJE
$165000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
Shitet shtepija perball shkolles ekonomike peje 230 m2
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia perball shkolles ekonomike peje 230 m2
Shtepia edhe Trulli ne Dardani Peje
Shtepia edhe Trulli ne Dardani Peje
$75000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtëpia 2 katëshe me Garage ne Podrum gjithsejt 5 Ari Truall ne Pejë Dardani II. Qdo gje ne emer...
Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje
Urgjent shitet shtepia afer gjimnazit ne Peje
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet shtepia afer hyrjes se gjimnazit. Shtepia eshte dy kateshe dhe posedon 4 dhoma, kuzhine, dhe banjo....
SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE
SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI TOKE
$165000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
Shtepi ne Vitomirice-Peje
Shtepi ne Vitomirice-Peje
$37000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy vila te pa meremetuara ne Vitomirice, te ndertuara me standarde Zvicerane, njera gjendet 300 m larg...
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
SHTEPIA NE SHITJE
SHTEPIA NE SHITJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin
AGENCY-HOME-VIP shet PLLACA -SHPIJA NE PEJ E rrethin
$000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP KA NE SHITJE 86 PLLACA SHPIJA TROJE BANESA NE PEJ NE LAGJE TE NDRYSHME...