Shpalljet për Shtëpi në Shitje në Pejë
AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI
AGENCY-HOME-VIP SHPI RE NE PEJ KOPLET E MOBILUR NE VERCI
$75000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– AGENCY HOME-VIP – RISIII –shitet shtepia komplet e Mobiluar me nje EXTRA qmim 75mi ero...
SHITET SHTEPIA NE PEJE
SHITET SHTEPIA NE PEJE
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN “KRISTAL” RRUGA “JETON DEDUSHAJ” NUMER 80,...
Shes Shtepi ne lagjen e institutit afer Ambulantes
Shes Shtepi ne lagjen e institutit afer Ambulantes
$155000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepija nuk eshte nga brenda e rregulluar,nga jasht ka Fasaden dyer dhe dritare,Shtepija ka dy hyrje dy...
Dy shtepi ne vitomirice-peje
Dy shtepi ne vitomirice-peje
$37000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy shtepi sapo te ndertuara (pa meremet) ne vitomirice, komuna e pejes. Shtepite jane te njejta dhe...
URGJENT shitet shtepija
URGJENT shitet shtepija
$230Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.URGJENT, shitet shtepia ne Peje me 20 Ari e gatshme per banim ne rr. Jeton Dedushaj. Pranojm kompenzim...
shtepia ne shitje     peje
shtepia ne shitje peje
$260000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Pejë – Shtëpi në SHITJE Lagjja Kristal. Sipërfaqja e tokës 20 Ari. Shtëpia ~120 m2, me mundësi...
KUCA NA PRODAJU
KUCA NA PRODAJU
$95000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese shtepine ne Peje te Gimnazi, ruga Emin Duraku 25 , gjithese ka 8 ari ka shpia bashk me oborr i ka 5...
shes shtepine ne Pej
shes shtepine ne Pej
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese shtepine ne qender te Pejes te burgu , gjithese ka 5 ari.Dokumentacioni i shtepise eshte i rregullt...
Shes shtepin ne Arberesh ish vitomeric – Pejë
Shes shtepin ne Arberesh ish vitomeric – Pejë
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Villa me truall 28.5 ari afer Pejes (Arbresh, ish Vitomerica). salon, kuzhinë ,6 dhoma (te gjitha me...
Shes shtepin ne Arberesh ish vitomeric – Pejë
Shes shtepin ne Arberesh ish vitomeric – Pejë
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Villa me truall 28.5 ari afer Pejes (Arbresh, ish Vitomerica). salon, kuzhinë ,6 dhoma (te gjitha me...
Shes shtepin ne Arberesh ish vitomeric – Pejë
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Villa me truall 28.5 ari afer Pejes (Arbresh, ish Vitomerica). salon, kuzhinë ,6 dhoma (te gjitha me...
Shtëpi në Shitje,  7 Korriku 10, Peja ,  185m2, me 3 ari
Shtëpi në Shitje, 7 Korriku 10, Peja , 185m2, me 3 ari
$120000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.7 Korriku 10, Peja Dhoma: 7 Kuzhina: 1 Banjo: 2
Shtepija dhe Lokalet ne shitje
Shtepija dhe Lokalet ne shitje
$120000Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Shtepinë bashk me dy Lokale perfundi shtepise, shtepija i ka 80 m2 ndersa lokalet njeri i ka 25 m2 e...
SHES SHTEPIN NE BANJE AFER PEJES
Shtëpi në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NE BANJE AFER PEJES shes shtepin 2 kateshe me podruma 2 katet hyrien veqmas dhe 7.5 ari tok shtepija...