Shpalljet për Automjete në Prishtinë
Punësim në Gjermani për Infermier/e
Punësim në Gjermani për Infermier/e
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne aktualisht po kërkojmë urgjentisht 450 infermier/e për të punuar në Gjermani. Nëse jeni të...
Shes kombi Tdi opel 2.5
$2750AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kombi Opel TDI 2.5 Mund te perdoret per ngarkim per transport etj.. Eshte shume i ruajtur Per...
SHES KERRIN AUDI, 1850 EURO
$1850Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES KERRIN AUDI 80, VITI I PARA I REGJISTRIMIT \\\’89, NGJYRE E KUQE.
Opel Astra G
Opel Astra G
$3000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Astra 2.0 disel ,Ekotek, klima tronik,central,xenon , viti 31.12.2002.
Shitet Vetura Hyundai Tucson
Shitet Vetura Hyundai Tucson
$5500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Vetura Hyundai Tucson 2.0 Diesel. Prodhimi vitit 2005. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Eshte e...
Urgjent shitet vetura!
Urgjent shitet vetura!
$5300Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Opel ASTRA H, viti i prodhimit 2006 , me kubikazhe 1.9 TDH, 170PS. Vetura eshte sjell nga Zvicra e...
Shes Golf 3 Kabriolet
Shes Golf 3 Kabriolet
$2600Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf 3 Kabriolet, dizel , TDI , vitit 1995 , i regjistruar deri me 02.08.2018 ,veture me 2 dyer ,...
Shes opel corsa 2006 benzin
$1000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes opel corsa 2006 bënin 1.4 ekonomik Makina ka kontrollin teknik në Zvicër në prill të këtij viti...
Shitet VW Passat
Shitet VW Passat
$5400Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet VW Passat 2.0 dizel (2005)
Shitet Opel Zafira ne gjendje shume te mire
Shitet Opel Zafira ne gjendje shume te mire
$2890Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Opel Zafiren. Viti i prodhimit: 2001, Dizel, 2.0 DTI. Pronari i njejte qe 6 vite. Servisimi i sapo kryer.
Fellne dhe goma për Opel Insignia
$700PjesëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten fellnet bashk me goma nga brendi Tristar lloji Radial F105 me madhesi 245/35R20 –...
Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it
Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it
$99TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mundëson monitorim 24 orë online,alarm në rast vjedhjeje,ruan historikun e lëvizjes dhe shpejtësinë e...
Shitet Golf 6
$10000AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Golf 6 TDI 2009, ngjyre te zeze.
AUDI A4 1.9 TDI  130 KF
AUDI A4 1.9 TDI 130 KF
$4300AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Makine e mbajtur ne Itali ne menyre perfekte. Serviset dhe Km jane te certifikuara nga firma e audit me...
bmw 530
bmw 530
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– BMW 530 – MOTORI 3.0 – 225 PS – AUTOMATIK TIPTRONIK – 6+1SHPEJTESI +...
PEUGEOT 107 – 1.4 HDI
PEUGEOT 107 – 1.4 HDI
$4300Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– PEUGEOT – MOTORI 1.4 HDI – VITI I PRODHIMIT 2006 – MANUEL – 4 GOMA TE REJA...
VW GOLF 5 – 1.9 TDI
VW GOLF 5 – 1.9 TDI
$6300Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– VW GOLF 5 – MOTORI 1.9 TDI – VITI I PRODHIMIT 2006 – MANUEL 5+1 SHPEJTESI –...
AUDI A4 – 2.0 TDI – DSG
AUDI A4 – 2.0 TDI – DSG
$7900Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– AUDI A4 – MOTORI 2.0 TDI – 140PS – AUTOMATIK TIPTRONIK – 7+1SHPEJTESI...
Shitet Fiat Brava 1.6-2000
Shitet Fiat Brava 1.6-2000
$1700Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Fiat Brava1.6-2000 benzin-gaz sistem italjan ne dizne ne gjendje perfekte me klim funksionale I...
Transport autovetura zvicer kosove
$800AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bejme transport zvicer kosove Te gjitha llojet e veturave Mjafton nje telefonat na i kryjme tjerat Me...