Shpalljet për Motoçikleta në Prishtinë
Shes motorrin YAMAHA YZF – R1
Shes motorrin YAMAHA YZF – R1
MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes motorrin YAMAHA YZF – R1 rn 22, viti i prodhimit: 20.03.2014, 1000 kubik, PS:190, km:3100 Çmimi...
SHES YAMAHA GRIZLEY 550
SHES YAMAHA GRIZLEY 550
MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Marka yamaha tipi grizlly 550 IRS fuel inection 558 kv 4×4 viti i prodhimit 2015
shes motorin per femije
shes motorin per femije
$110MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes motorin per femije me akumulator motori asht i blem ne warden 197 euro motori eshte shum pak i...
Skuter-Karroce- per Invalid
Skuter-Karroce- per Invalid
$1300MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet karroca elektrike (Skuteri elektrik) ne gjendje shume te mire.. Eshte shume i lehte dhe shume i...
Shes motorin YAMHA  FZR  750cm
Shes motorin YAMHA FZR 750cm
$3200MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shes motorin YAMAHA FZR 750cm km23000 VITI 1996 ne xhendje te mi shpejcija maximale 260km or per info...
Sazaki 250
Sazaki 250
$2500MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Motorrin tipi Sazaki 250 viti prodhimit 2007 i doganuar ka te kaluara vetem 900 Km… eshte ne...