Shpalljet për Tjetër në Prishtinë
Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro
Iptv ilirida vjen me super ofert 12 muaj 90.00 euro
$90.00TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.IPTV ILIRIDA vjen me super ofert cdo te premte te shtune dhe te diele vjen me oferten shiko 7000 mij kanale...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Kerkoj shtepi per banim
$100TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jam familjar punoj ne post jam zyrtar i Postes doganore kerkoj shtepi per banim mundsisht shtepi qe ti...
FTESË PËR APLIKIM -Trajnime falas për ndërmarrësi
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.D&D Business Support Center ofron mundësi trajnimi falas për ndërmarrësi, duke përfshirë modulet...
Kerkojm Bashkbanues
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme dy- tre bashkbanues, banesa gjendet , mbrapa Teatrit, te Kater Llullat, afer marketit...
Body Massage Vende te Lira Pune
Body Massage Vende te Lira Pune
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Body Massage – Prishtinë ofron pune për 6 masazhere (F) Adresa : Ahmet Krasniqi (Lagjja Arbëria ,...
kerkoj masazhere
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm masazhere ose praktikante me pagess..
Shes orë ne form unaze per femra
Shes orë ne form unaze per femra
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes ore unaze ,ngjyre pembe, kaltert edhe e zezë. Shum elegante . WhatsApp ;044318630
Shes orë digjitale
Shes orë digjitale
$20TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten ore digjitale te reja paperdorur . WhatsApp : 044318630
Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe, klasa pare deri klasen e peste
Kurs per Matematike dhe Gjuhe Shqipe, klasa pare deri klasen e peste
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mbaj kurs per ciklin e ulet nga klasa e pare deri ne klasen e peste te sh.fillore. Per lendet Matematike...
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.\”FidanishtjaBajra\” Shesim Pisha Smarag rreth 400 cop madhsia deri ne 2.50 dy metra e gjysum...
Pisha Smarag deri 2.50 metra per vetem 10 euro!
$10TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.\”FidanishtjaBajra\” Shesim Pisha Smarag rreth 400 cop madhsia deri ne 2.50 dy metra e gjysum...
Kerkoj pune si shitese
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj pune si shitese ne furre ose ne butik.
MOLER 0.50 m²
MOLER 0.50 m²
$0.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofrojm sherbime te molerit:Ngjyrosje me polikolor ne mënyr profesionale pa pikur dyshemen apo mobilet...
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
Ndërtojmë kënde lodrash për fëmijë
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MSA Company, merret me ndërtimin e lodrave për fëmijë, kënde të vecanta për ta dhe argëtimin e...
Dyer te drurit per ballkon
$120TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy dyer me korrniz druri e mbuluar me xham dimen 90/205cm shum pak te perdorura.
Shes hp printer 3325
Shes hp printer 3325
$30TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes hp printer 3325
Mbjellje e profesionale e thonjëve
Mbjellje e profesionale e thonjëve
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.gjindemi ne ulpian tek salloni fashien perball albi market. çmimet janë: mbjellja 10 euro dizajni 1 euro...
Fustane Nuserie & Aksesore
Fustane Nuserie & Aksesore
$3TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Gjithsej jane 70 fustane te ndare ne kombinime 15 copesh koleksioni sposa, pronovia, my lady. 7 manekina,...
Krym Pune per fasadim
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi nje grup mjeshtërish qe bëjmë lyrje e te gjitha llojeve te objekteve, Fasada,ngjyrosje, mallterosje...