Shpalljet për Tjetër në Prishtinë
kerkoj persona qe flasin gjermanisht mir me punu nga shtepia
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kekoj call center ose persona qe flasin gjermanisht edhe qe jan te interesur me punu ga shtepia juve ju...
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE KOSOVE DHE NE ITALI KRYEN KETO PUN NDERTIMTARIJE BEJM RREGULLIMIN E...
Shes Zerimin
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes zerim te sapo ardhur nga jashte, 2 komplete. 1.Kompleti i pare- 4 Basbina “18” inch me...
Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless!
Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless!
$2000TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Skaner me nje Teknologji shum me te larte dhe me Funksione te zgjeruar per manipulime qe gjithkund ne Treg...
Shes Rapidshare Premium Account dhe merr DF Premium GRATIS
Shes Rapidshare Premium Account dhe merr DF Premium GRATIS
$6TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jeni msuar te shihni Error dhe te prisni me orë te tera duke pritur dhe ne fund asgjë tani ka ardhur koha...
shes piktura dhe vizatime te lloj llojshme dhe sipas porosis
shes piktura dhe vizatime te lloj llojshme dhe sipas porosis
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes piktura vizatime .dhe bej sipas porosis qe beni ju . p.sh . me kontaktoni per nje fotoo per te punuar...
ALARM SHTËPIAK , KUNDËR HAJNAVE !
ALARM SHTËPIAK , KUNDËR HAJNAVE !
$78.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.RISI RISI RISI ALARM SHTËPIAK KUNDËR HAJNAVE Që nga sot edhe në Kosovë me produktin e vetë shumë të...
Shes projektor Toshiba
$350TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes projektor toshiba A.l 1800 pak i perdorur (7ore)
MAQIN,QE LAN TESHA DHE QE TER
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES MAQINEN QE LAN TESHA DHE QE TER PRODHIM KINEZ QMIMI SIPAS MARVESHJES 044-908-483 PRISHTIN
Shes Inventarin Komplet Per SonyPlaystation 3&2
Shes Inventarin Komplet Per SonyPlaystation 3&2
$2500TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes inventarin për Sony Play Station III dhe II, dy TV LCD (plazma), dy Sony Play Station III, tre TV me...