Shpalljet për Patundshmëri në Prishtinë
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Leshoje banesen me qira perballe Ambassades se Kroacise kati i dyte. Nuke bashkepunojme me agjensione. Info: 044/257/916
Për aplikimin tuaj të kredisë ndërmjet private dhe profesionale.
Për aplikimin tuaj të kredisë ndërmjet private dhe profesionale.
$800000000Lokale në ShitjePrishtinë
Për aplikimin tuaj të kredisë ndërmjet private dhe profesionale. Hua Mirëmëngjes Zotëri / Zonjë I jap kredi këdo që ka nevojë. Unë ofroj kredi afatshkurtër, afatmesëm dhe afatgjatë,...
banese me qera
banese me qera
$160Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi...
Banese 1+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.E mobiluar e gatshme per banim.Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet (uji,mbeturinat,interneti ) perveq rrymes elektrike.E pershtatshme per qifte , studente...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Banesa 4 dhomeshe me : 3 dhoma gjumi , 1 (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase. Banesa eshte e mobiluar, kati i pare . Adresa : tek xhamia e Llapit ose 10 min nga parlamenti .Çmimi me marreveshje.
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Shtëpi me QeraPrishtinë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email:...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Banesa me QeraPrishtinë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email:...
LESHOJ LOKALIN ME QIRA
LESHOJ LOKALIN ME QIRA
$350Lokale me QeraPrishtinë
leshoj lokalin me qira lokali gjendet ne ulpian ndertesa d8 lokali ka perafersisht 50 m2 i ndare ne dy pjese me toalet lokali shihet nga rruga kryesore qmimi 350 euro nr i telefonit 049 400 958
Kerkojme bashkbanuese
$50Dhoma për StudentëPrishtinë
Kerkojme bashkbanuese ne lagjen e muhaxherve afer hotelit afa. Shtepia osht me hyrje te veqante per studentet, dy dhoma, banjo dhe kuzhin, me te gjitha kushtet e nevojshme. Per informata shtese ju...
Leshoj katin e shtepise me qera per femra
$00Dhoma për StudentëPrishtinë
Leshoj dhoma me qera per femra afer ambasades zvicrrane, me kushte dhe cmim te volitshem. Per info shtese ju lutem kontaktoni nr 044344910 ose ne viber +38344344910.
Leshoj katin e shtepise me qira dy dhoma banjo dhe kuzhina
$50Shtëpi me QeraPrishtinë
Leshoj katin e shtepise me qira per femra afer ambasades zvicrrane me kushte shume te mira per banim me cmim te volitshem. Ne cmim perfshihem te gjitha shpenzimet uje berllog dhe wifi pa ndonje...
Leshoj banes me qira e mobiluar ne
Leshoj banes me qira e mobiluar ne
$150Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banes me qira e mobiluar ne prishtin e mobiluar tel kati perdhes qmimi i diskutushum
LESHOJ LOKALIN ME QERA
Lokale me QeraPrishtinë
Jepet lokali me qera e cila gjindet tek tregu i gjelbert ( te devizat ), Inspektorati i Komunes se Prishtines, i pershtatshem per biznes , 20 m2. Lokali ipet per afat te gjate Per çdo informata me...
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Shitet shtepia ne Hajvali ndertim stili europian gjindet afer banesave Swiss Residence . Shtepia eshte 270 m2 eshte me dokumentacion ne rregull ka uj te ujsjellsit dhe me bunar 24/7 uje , internet...
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc
$00Shtëpi në ShitjePrishtinë
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall ( hapsir e mjaftueshme edhe per 3 shtepia) afer banesave Diamond Residence . Shtepia eshte 2 kateshe me podrum 270 m2 Podrumi : Garazhe per makine ,...
Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera
Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera
$230Banesa me QeraPrishtinë
Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN Jap banes me...
Jap banes me qera
Jap banes me qera
$230Banesa me QeraPrishtinë
JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN Jap banes me qera ne ULPIAN. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin perdhes....
Shes Banes ne B.Diellit Mati1
Shes Banes ne B.Diellit Mati1
$750PatundshmëriPrishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Jan ne katin e dyt te gatshme per banim ndertim i ri Banesat kan kete renditje Kati 2 ka 106m2 ka tri dhoma gjumi Sallon me Kuzhin dy banjo ballkon. Kati 2 ka 77m2...
Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira
Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira
$119,000Banesa në Shitje, Lokale në ShitjePrishtinë
Shitet lokali ne katin perdhese i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) dhe 35 m2 podrum. Podrumi eshte i qasshem direkt nga lokali. Lokali eshte ne vend ideal per cfaredo biznesi...
Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane
Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane
$240Banesa me QeraPrishtinë
Leshohet banesa mbrapa AAKs ne Prishtine te lagja Ulpianes. Banesa gjendet ne katin e trete dhe posedon gjithe inventarin e nevojshem per banim. Banesa eshte e pershtatshme per familjar gjithashtu...