Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Leshoje banesen me qira perballe Ambassades se Kroacise kati i dyte. Nuke bashkepunojme me agjensione. Info: 044/257/916
banese me qera
banese me qera
$160Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi...
Banese 1+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.E mobiluar e gatshme per banim.Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet (uji,mbeturinat,interneti ) perveq rrymes elektrike.E pershtatshme per qifte , studente...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Banesa 4 dhomeshe me : 3 dhoma gjumi , 1 (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase. Banesa eshte e mobiluar, kati i pare . Adresa : tek xhamia e Llapit ose 10 min nga parlamenti .Çmimi me marreveshje.
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000Banesa me QeraPrishtinë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email:...
Leshoj banes me qira e mobiluar ne
Leshoj banes me qira e mobiluar ne
$150Banesa me QeraPrishtinë
Leshoj banes me qira e mobiluar ne prishtin e mobiluar tel kati perdhes qmimi i diskutushum
Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera
Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera
$230Banesa me QeraPrishtinë
Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera Jap banes me qera JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN Jap banes me...
Jap banes me qera
Jap banes me qera
$230Banesa me QeraPrishtinë
JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN JAP BANES ME QERA NE ULPIAN Jap banes me qera ne ULPIAN. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin perdhes....
Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane
Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane
$240Banesa me QeraPrishtinë
Leshohet banesa mbrapa AAKs ne Prishtine te lagja Ulpianes. Banesa gjendet ne katin e trete dhe posedon gjithe inventarin e nevojshem per banim. Banesa eshte e pershtatshme per familjar gjithashtu...
mehmetarifi@hotmail.com
[email protected]
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kati 3-të, mbrapa Super Vivës Mati1, dy dhoma gjumi, sallon kuzhin dy Ballkona, ashensor…
Super Banes
Super Banes
$300Banesa me QeraPrishtinë
2 dhomdhe kati3
Super Banes
Super Banes
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kati3, e mobiluar, dy duma gjumi, ashensor tel kon vib: +38349592662
Banese me qera te Zahir Pajaziti
Banese me qera te Zahir Pajaziti
$280Banesa me QeraPrishtinë
Leshohet banesa me qera komplet e mobliuar zic ahihet ne foto. Banesa gjendet ne katin e 5-t dhe ka dy dhoma. Per me.shume info lajmrohuni ne nr. Telit +38344211671 dhe ne vber i njejti numer.
Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana
Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana
$250Banesa me QeraPrishtinë
Jap me qera banesën 3 dhomëshe të mobiluar në Prishtinë, lagjja “Ulpiana”,(afër restoranit Mozart), kati i pestë. Ka dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjë dhe tarracë. Oferta...
leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madhe, 1 banjo, 1 .Gjendet afer shkolles Model( xhamia e Llapit) ose 10 min nga parlamenti i Kosoves , dhe shume e pershtatshme per familjar ose grup...
Banese 3 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Banesa posedon 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 banjo, 1 shpajz.Gjendet afer shkolles Model( xhamia e Llapit) ose 10 min nga parlamenti i Kosoves , dhe shume e pershtatshme per familjar ose grup...
JAP BANES ME QERA NE ULPIAN
JAP BANES ME QERA NE ULPIAN
$230Banesa me QeraPrishtinë
Jap banes me qera ne ULPIAN. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin perdhes. Uje frym nonstop me nxemje qendrore. Qmimi I diskutushem
JAP BANES ME QERA NE ULPIAN
JAP BANES ME QERA NE ULPIAN
$230Banesa me QeraPrishtinë
Jap banes me qera ne ULPIAN. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin perdhes. Uje frym nonstop me nxemje qendrore. Qmimi I diskutushem
JAP BANES ME QERA NE ULPIAN
$230Banesa me QeraPrishtinë
Jap banes me qera. Banesa gjendet mraps hotel bacit. Banes ka ka 38m2 e mobiluar. Uj frym nonstop. Qmimi sipas marvjeshjes
Jap me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Jap me qira banes 3 dhomeshe,150 meter kator, afer xhamis se llapit, te mobiluar, kushte ideale per banim.