Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
Leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
lëshoj banes me qera 52m² rr.ismail dumoshi
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa me qera e mobiluar ne gjendje shum te mir per banim ka dhom gjumi sallon me kuzhin koridor teras...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe afer xhamis e llapit e mobiluar,me kushte ideale per banim, ngrohje qendrore...
Bashkebanuese 1 deri 4 vajza
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm 1 deri 4 bashkebanuese(cimere) femra .Jemi 2 vajza studente dhe kemi banese me 3 dhoma dhe 1...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e...
Banes me qera
Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera kati i pare dy dhomshe 65m2 e mobiluar te laxhja e spitalit(eulexi) e lire eshte prej...
Kerkojme bashkebanuese (F)
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojme nje bashkebanuese (F), banesa gjendet tek rruga “Agim Ramadani“, posta nr.6, perball...
Shtepi me qera afer shkolles teknike
Shtepi me qera afer shkolles teknike
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepi me qera,shtepia gjendet afer shkolles teknike eshte e renovuar dhe mobiluar kati perdhese me hymje...
Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jipet banesa me qera ne Ulpian C7 H11, kati i pare , banesa ka 40m2 , nje dhom banjo kuzhin ballkon . Cmimi...
Leshoje me qira banes 1 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe afer xhamis e llapit e mobiluar,me kushte ideale per banim, ngrohje qendrore...
Leshoje me qira banes 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...
leshoj banes te mobiluar me qira
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa esht komplet e mobiluar
Leshoje me qira banes 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...
Kerkoj 1 bashkebanues (m)
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje nje banues, banesa eshte ne Ulpiane, saktesisht afer lokalve të Llesnes.
Banesa ne lakrishte per qira
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa te sheshi Bill Clinton ka kete renditje ka 1 dhome gjumi 1 ndejes ka mobilje tv makin te lamjes...
leshoj me qera banesen ne Ulpian
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera nje banese njedhomeshe ne Ulpian, kati II, teresisht e mobiluar. Banesa gjindet prapa AAK-se.
Banesa per qira lakrishte
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka kete renditje 1 dhome gjumi 1 ndejes kuzhin ballkon eshte e mobiluar eshte e lire per shume inf
Banesa ne lagjen Bill Clinton
Banesa ne lagjen Bill Clinton
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e re edhe ka 45″ katrore eshte e mobiluar eshte e lire ka 1 dhome gjumi 1 ndejes ballkon...
Banes me qira
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banes me qira te mati 1 posedon dhom gjumi sallon kuzhin banjo ballkon e mobiluar qmimi 220 ero ne muaj...
Banes me qira
Banes me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banes me qira gjindet te mati 1 posedon d’y dhoma gjumi sallon kuzhin banjo ballkon e mobiluar Qmimi...