Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
Kerkoj banesa me qira
$0000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjentisht kerkoi banesa me qira per nderkombetare ne lagjet te sllovenia sporti banesat e nartelit si dhe...
JAP BANES ME QIRA
$260Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.JAP BANES ME QIRA ‘PERBALL UNIVERSITETIT’ BIZNESIT`BANESA ESHTE KATI I PARE,KA NJE DHOM ME...
Jap banesë me qira
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesë me qira në Prishtinë, kontratë afatgjate, qmimi i volitshëm
Marr banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr urgjent banesë me qira nga pronari në Prishtinë
Jap banesë me qira
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesë me qira në Prishtinë, kontratë afatgjate
leshoje
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoje banes me qira,te mobiluar,kushte te mira banimi. info 044 115 981
leshoj banes 4 dhomeshe me qirra
$350Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese 4 dhomeshe me qirra ne Bregun e Diellit afer postes 5 qmimi sipas marveshjes posedon edhe klime
kerkojmë banes/shtëpi me qera fush kosove
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojmë shtëpi private ose 2 banesa me qira 3 mujore duhet ti kenë së paku 4 dhoma gjumi banjo sallon...
Jap banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesë me qira në Prishtinë, kontratë afatgjate
Marr banesë me qira
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr banesë urgjent nga pronari në Prishtinë, për 1qift
Marr banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr banesë me qira nga pronari në Prishtinë
Jap banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesë me qira në Prishtinë, kontratë afatgjate
jap banes me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj banesen me qira.ka 2 dhoma gjumi.sallonin dhe kuzhinen e madhe.paisjet e reja.ka klim uj 24 ore .tv...
Banes me qera, Garsonjer, BD (Banesat e Kuqe)
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet afer shtepise se shendetit. Kati 2. Ka 1 dhome dhe kuzhinen ndaras. Eshte e mobiluar mire. E...
jepet banes me qira,3-dhomshe ne lagjen laktishte
$230Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa esht 3-dhomshe,e mobiluar,e gatshme per banim.
Marr banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr urgjent banesë me qira nga pronari në Prishtinë
Jap banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesë me qira në Prishtinë, kontratë afatgjate
leshoje
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoje banes nje dhomeshe,te mobiluar me kushte ideale per banim.044 115 981
Marr banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr banesë me qira nga pronari në Prishtinë urgjent
Jap banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesë me qira në Prishtinë, kontratë afatgjate