Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
Jap banesë me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesën me qira në Prishtinë, kontratë afatgjate
jap banesen 90m2 me qira
jap banesen 90m2 me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj banesen me qira.eshte e re .me mobilje tersisht te reja.ka dy dhoma gjumi sallonin e madh dhe...
Leshoj me qera dy banesa 85m2 kati-V-VI- Te kullat e arabve
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesat janë të mobiluara shumë mirë
leshoje
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qira,150 meter katror ,e mobiluar e cila gjendet afer xhamis se llapit,largesi nga...
kerkoj shtepi a banes me qira ne lipjan
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj shtepi me qira ne lipjan shteai pduhet te jet me 2 dhoma kuzhin banjo dhe e bomiluar.tta qe kan mund...
Jap banesë me qira
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesë me qira tek Sllovenia Sporti, e mobiluar, me nxemje qendrore
Jap banesë me qira
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesën me qira në Prishtinë, e mobiluar te Sllovenia Sportit Banesa e re
Kerkoj banese me qera….afatgjate
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj banese me qera. 1 person, i punesuar. Banese mund te jete maksimum dy dhomeshe.
Kerkoj banese me qira ne Prishtine
$000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne nje qift, kerkojme nje banese me qira ne Prishtine. Banesa te jete e mobiluar dhe te kete uje te nxehte....
Leshoj Banesen me Qera
$160Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Banesen me qera,gjendet ne rrugen per Kolovice mbrapa stadiumit Flamurtari,nga reka,ka...
Leshoj banesen me qira per zyre. 60 m2, 3 dhoma, banjo, dy ballkona.
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet te kinemaja ABC ne katin perdhes. Eshte e pershtatshme per veprimtari te ndryshme.
KERKOJM BANESE ME QERA
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi çift i sapomartuar, kerkojm banese me qera ne lagjen Dardani, Ulpiane, Muhaxheret, Qendra ose te...
Leshoj banese me qira
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira .Banesa gjendet tek Bregu i Diellit ne Prishtine te Banesat e bardha ne katin e pare...
Dhome me qira
$100Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj nje dhome me qira per nje ose dy femra ne Ulpian. Nr. kontaktues 049202651
Leshoje
Leshoje
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banes me qira,tri dhomeshe(150 m.katror)e mobiluar me kushte ideale per banim.qmim i arsyeshem. per...
Apartament me Qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jepet me qira apartamenti i mobiluar në lagjen Arbëria(ish Dragodani)me hyrje të veqant.Gjendet...
banes ose shtepi
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj nje banes ose shtepi me qera per nje koh te gjat per nje person si ashtu banesa ose shtepija let jet...
kerkoj banes me qera
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj ne banes apo garsonijer me qera per nje koh te gjat ulpijan ose ne dardani per nje koh te gjat
kerkojm nje bashkebanuese femer
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm nje bashkbanuese femer me cmim 50 euro..banesa ndodhet ne sheshin Nena Terez..per informata na...
mar banes me qira ne prishtin
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. mar banes me qira ne prishtin me qmim derni ne 180 euro banesa te ket 2 dhoma per informata 045-296061 ose...