Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
jemi qift
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jemi qift nga gjakova me banim ne prishtin(student),kerkojm banes me qera garsonerk ose 1dhomshe,vendi i...
jape banes me qera prishtine
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera ne te gjitha lagjete e prishtines
jape banes me qera 2 dhoma dhe banjo
$350Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera te sllovenia sportit me te gjitha kushtete
Kërkojë banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkojë banes 1 dhomëshe me qera (40-45m2)në lagjet: Ulpiana,Qendër,Dardani, prapa Teatrit ose te...
Leshoj banes me qera ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer ambulantes
Leshoj banes me qera ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer ambulantes
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera. Banesa gjendet ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer ambulantes. Kati...
Qera
$000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoi banes dhe shtepi me qera ne te gjitha lagjet e Prishtines per nderkombetar dhe vendor
Qera
$000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi banes dhe shtepi ne te gjitha lagjet e Prishtines,madhesi dhe cmime te ndrysheme
Qera
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi 3.banes te Sllovenia Sporti extra luksoze e mobiluar 1+1.300, 2+1.400, dhe 600 euro
qera
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi shtepi ne stilin e baneses b.diellit 1.dh.gjumi,sallon+kuzhin e mobiluar extra cmimi 250 i diskutueshem
Qera
$190Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoi kat shtepie me hyrje te vecant Tok-bahqe te eulexi 2.dhoma gjumi,Sallon+kuzhin cmimi:190euro
Leshoj banesen me qira ne lagjen ulpiana prapa aak,banesa e mobiluar teresisht ..
$400Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa ka 1 banjo 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhin…posedon ngrohje personale qendrore dhe gjendet ne...
jape banes me qera 2 dhoma dhe banjo
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera ne prishtine lagjja ulpiane e pa mobilume 2 dhoma gjumi edhe sallon bashke me kuzhine
jape banes me qera prishtine
$400Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jape banes me qera dardani me tri dhoma gjumi e mobilume e kompeltume
Kerkoj banes me qera per kater studenta.. Mundesisht dy dhoma + kuzhina.. ne lagje ose Dardani,Ulpiane dhe eventualisht ne Breg te Diellit
Kerkoj banes me qera per kater studenta.. Mundesisht dy dhoma + kuzhina.. ne lagje ose Dardani,Ulpiane dhe eventualisht ne Breg te Diellit
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa te jete e mobiluar dhe kushte te mira per banim…
Kerkoj
$000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa,shtepi,lokale,pllace me qira ne prishtin dhe periferi
Kërkoj dy vajza për banim
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kërkoj dy vajza për banim banesa gjendet në Breg të diellit në katin e 1-parë , Informatat :...
Leshoj banese me qira te pamobiluar
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 65m2 me 2 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, shpajz, banjo. Gjendet ne Ulpiane perball menzes se...
kerkojme banese me qira
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jemi Çift dhe kerkojme banese me qira per nje kohe me te gjate. per info: 044/511-620 ose email:...
Leshoj banes me qera per nderkombetare
$290Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera per nderkombetare. Banesa gjendet ne Beregun e Diellit, banesat me tulla te kuqe, afer...
kerkojm nje bashkbanuese femer
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkojm nje bashkbanuese femer me cmim 50 euro..banesa ndodhet ne sheshin Nena Terez..per informata na...