Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
leshoje me qira banes 1dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit,kushte ideale per banim,Ngrohje...
leshoje me qira banes 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 2 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit,kushte ideale per banim,Ngrohje...
60m2 1 dhom e fjetjes 1 sallon 1banjo ballkon kuzhin
60m2 1 dhom e fjetjes 1 sallon 1banjo ballkon kuzhin
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa gjindet te santea te parkingu flamurtari
Leshoj me qera banesen afer menzes se studentve-te Raiffaisen bank
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa posedon sallon e kuzhin ,dy dhoma gjumi depoziti i obliguar
leshoje me qira banes 3 dhomeshe
leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ngrohje...
Lëshojmë me qira Banesën një dhomshe në Ulpian YU program prapa AAK-së,
Lëshojmë me qira Banesën një dhomshe në Ulpian YU program prapa AAK-së,
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën një dhomshe në Ulpian YU program prapa AAK-së, kati i dytë e mobiluar...
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V , e rinovuar komplet dhe e mobiluar
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V , e rinovuar komplet dhe e mobiluar
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V , e rinovuar komplet dhe e mobiluar...
Banese me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 3 bashkebanues meshkuj. Banesa gjinden ne Ulpiane
leshoj banes 2dhomshe me qira
leshoj banes 2dhomshe me qira
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne tophane prishtin
leshoj banes 2dhomshe me qira
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne tophane prishtin
Banese 1+1 dhomeshe me qira
$160Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 1 dhome gumi dhe 1 kuzhine.Posedon nxemje qendrore funksionale gjate dimrit dhe eshte e mobiluar...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe sallon e kuzhine te perbashket.Banesa eshte e mobiluar me nxemje qendrore...
Leshoj banese me qera
$150Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qera. Banesa gjindet ne lagjen Arberia, mrapa Minstrise se Shendetesise. Cmimi 150 Euro.
Kerkojme bashkebanues meshkuj
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme 2 ose 3 bashkebanues meshkuj. Banesa eshte ne Ulpiane me dhoma te ndara
Jap banes 65mk
$0000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Risi jap banesen per Qira. Banesa esht 65mk e mobi ne katin e dyt e Mu ne qender lagja Tophane sheshi...
Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës
Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj me qira banesën 80m2 në qendër të Prishtinës në lagjen Dardania përball shkollës fillore...
Jap banesen me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap banesen me qera per studente ose punetore femra. Banesa gjendet ne rrugen “Agim Ramadani“,...
leshoje me qira banes 1dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit,kushte ideale per banim,Ngrohje...
Banes me qera
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen 3 dhomeshe ne Ulpian . e pershtatshme per studenta
Banes me qera
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen 3 dhomeshe ne Ulpian . e pershtatshme per studenta