Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
Leshoj Banes me qera
Leshoj Banes me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera te laxhja e Spitalit (Eulexi ) dy dhoma 65m2 kati i pare tersisht e mobiluar prej 1...
Banese me qira ne Kalabri (Emshir) afer Stacionit te Autobuseve
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banesen ne lagjen Kalabria shume afer Hotelit Nartel dhe bulevarit Bill Klinton. Banesa eshte e...
LESHOJ BANESE ME QERA
LESHOJ BANESE ME QERA
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qera .Banesa gjendet ne Ulpiane mbrapa AAK-se dhe ka siperfaqe 90 metra katrore eshte ne...
banesa me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.jepet banesa me qera ne ulpian afer fontanes te pompa e benzines
Leshojme banesen me qera ne Ulpiane
Leshojme banesen me qera ne Ulpiane
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, 60 m2, e pershtatshme per student. Banesa ka dy dhoma, kuzhinen, banjo,...
Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit
Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qera ne Dardani te banesat e gjelberta afer Bill Klintonit. Banesa ka dy dhoma dhe...
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1  h9  Nr25 kati V
Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V e mobiluar me mobile te reja dhe e...
Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar
Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet afet fontanes te rrethi ne Ulpiane dhe gjendet ne katin e trete. Ka dy dhoma dhe e gatshme...
Banes me qira në qendër të Prishtinës ne Ulpianë
Banes me qira në qendër të Prishtinës ne Ulpianë
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen 45m2 ne qender të Prishtinës ne Ulpian ne rrugen kryesore te AAK-ja. Banesa eshte...
Banesë me qira ne Ulpian tr AAK-ja
Banesë me qira ne Ulpian tr AAK-ja
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen 45m2 ne qender të Prishtinës ne Ulpian ne rrugen kryesore te AAK-ja. Banesa eshte...
URGJENT: Kerkojme Banese me qira per nderkombetare
URGJENT: Kerkojme Banese me qira per nderkombetare
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme banese me qira per nderkombetare ne qender, mbrapa teatrit, apo lagjja Muhaxhereve. Banesa te jete...
URGJENT: Kerkojme banese me qira per nderkombetare
URGJENT: Kerkojme banese me qira per nderkombetare
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme banese me qira per nderkombetare. Banesa te jete e re, apo e rinovuar, mire e mobiljuar. Duhet...
Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit
Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera ne lagjen Ulpiana ne Prishtine me saktesisht afer Hollivudit. Banesa ka dy dhoma...
Leshoj banes me qera te Sllovenia Sporti
Leshoj banes me qera te Sllovenia Sporti
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qera e cila gjendet te Sllovenia Sporti,banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon ,kuzhine,banjo dhe...
Leshoj banese me qera ne Ulpiane te fontana, kati i trete,dy dhoma
Leshoj banese me qera ne Ulpiane te fontana, kati i trete,dy dhoma
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera te rrethi, afer fontanes, te pompa e benzines me saktesisht. Banesa ka dy dhomshe...
LESHOJ BANESE ME QERA
LESHOJ BANESE ME QERA
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Që nga data 10 shtator leshoje banesen me qera me sipërfaqe 75 m2. Banesa gjendet afer Parkut te...
Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje...
Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë
Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë
$280Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen 80m2 ne lagjen Dardania perball shkollës fillore”Dardania” ne Prishtine. Banesa...
Banes me qira në qendër të Prishtinës
Banes me qira në qendër të Prishtinës
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e...
Leshoje banesn me qira
Leshoje banesn me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te Qafa e mobilune kati i dyte. Info: 044/472/013 i njejti edhe ne Viber. Verejte:...