Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
Jipet banesa me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne adresen: Rr. Eqrem Qabej, Lam. VI, Hyrja 4, Nr. 1 (perballe Fakultetit Filologjik) ne...
banesa me qira ka dy dhoma, banjo, korridor, shpajz dhe terrace me plato te madhe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne aresen: Rr. Eqrem Qabej, Lamella 6, Hyrja 4, Nr. 1, perballe Fakultetit Filologjik ne...
banese me qera
banese me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit “ILIRIA“.Banesa eshte dy-dhomshe...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim, ngrohje...
Banesa shume afer qendres
Banesa shume afer qendres
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera,banesa posedon : nje dhome dite me kuzhine,dhome fjetje,koridor,banjo ,nxemje...
Leshohet banesa me qira ne Bregune e diellit
Leshohet banesa me qira ne Bregune e diellit
$350Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira banesën tri dhomëshe në Bregu i diellit prapa Konvikteve të studentëve kati Vl...
Banes me qera vetem per familjar dhe studente
Banes me qera vetem per familjar dhe studente
$0000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Banes me qera kati par te Laxhja Spitalit (euleksi)dy dhomshe 65m2 tersisht e mobiluar...
Banese 3 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e...
Banese 1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.E mobiluar dhe e gatshme per banimNe qmim perfshihen te gjitha...
Banes me qera ne Prishtine, Ulpian mbrapa AAK
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit.
Jap banes 65mk
$0000Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Risi jap banesen ne qender te prishtines 65mk kati i dyt me balkon dhoma e gjumit si salloni me kuzhin ju...
URGJENT MARR BANES ME QIRA NE PRISHTIN
URGJENT MARR BANES ME QIRA NE PRISHTIN
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MARR BANES ME QIRA NE PRISHTIN PERPARSI ATO QE KAN NXEMJE QENDRORE PREJ QYTETI 044 200 413
Leshoj banes me qira ne QENDER TE PRISHTINES
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.leshoj banes me qira ne qender te prishtines per familjar ,studente apo zyre . Banesa eshte ndertim i...
Leshoje me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banesen 150m2 te Xhamia e Llapit ne Prishtine banesa ka 3 dhoma, 3 ballkona, banesa eshte e...
Jap me qira banes 1 dhomeshe
$180Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banesen te Xhamia e Llapit ne Prishtine banesa ka 1 dhoma, 3 banesa eshte e mobiluar komplet...
Leshoj banes me qera
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banes me qira qe qender te prishtines ,banesa gjindet ne kampusin universitar banesa eshte ndertim i...
Kerkoj urgjent banesa me qira ne Prishtin
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm banes me qira per afat te gjat ne Prishtin lagjet Ulpijan , Dardani , 044 623 897
Banese me qera Ulpiane
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoj banesëm me qera në lagjen Ulpiana, saktesisht afër lokaleve të Llesnës. Banesa ka dy dhoma...
Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK  kerkon banes me qira  ne keto lagje Ulpian , darda
Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK kerkon banes me qira ne keto lagje Ulpian , darda
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Agjensoni per patundeshmeri Lion me zyret e saja te AAK kerkon banes me qira ne keto lagje Ulpian , dardani...