Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
Leshoje me qira banes 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...
Leshoj me qera banesen njedhomeshe ne Ulpiane
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira ne Ulpiane – prapa AAK-se (Prishtine) banesen njedhomeshe (38m2). Banesa gjindet ne...
Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem
Bsnes me qera mbrapa AAKs me cmim te volitshem
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qera e cila gjendet mbrapa AAKs, gjendet ne katin e pare dhe eshte komplet e mobiluar....
Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian
Lëshoj me qira banesen në qendër të Prishtinës në Ulpian
$250.00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen komode 45 m2 në lagjen Ulpiana te rruga kryeore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa...
Leshoj banes me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj Banes me qera ne lagjen Dardania ,Perball postes , banesa eshte ne katin e pare ,ka koridor,ka...
Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës
Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshojmë me qira Banesën 50 m2 te Komuna e vjetër e Prishtinës kati i dytë një dhomë gjumi, një...
Leshoje banesen me qira
Leshoje banesen me qira
$00Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoje banesen me qira te Ambassada e Kroacise,” Kafet e Vogla ” 50 m2 e mobilune.Banesa eshte...
Aprtment me qera
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apartment me qera ne Prishtine ne lagjen Emshiri ose Kalabria e mobiluar afer UBT.
Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës
Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshohet Zyra me Qera ne Qender të Ulpijanës tek semaforat. Zyra është ne katin e parë dhe e...
Banes me qira kati i pare ne Dardani tek ora
Banes me qira kati i pare ne Dardani tek ora
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banese 45 m2 ne Prishtine lagjia ‘Dardania’ afer marketit ‘Viva’ [te...
Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për...
Leshoj me qera ne Prishtine – Ulpiane nje banese njedhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qera banesen njedhomeshe, teresisht e mobiluar. Banesa gjindet ne Prishtine – Ulpiana...
Banesa per qira sheshin Bill Clinton
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 2 dhome 1 ndejes 1 gjumi ka ballkon eshte e re ka mobilje 46 m” afer qendres per me shume...
Leshoj banesen me qira
Leshoj banesen me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira e pershtatshme per qift , banesa posedon 1 dhome te madhe te dites , kuzhine te...
Banese 3+1 dhomeshe me qira
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e...
Banes me qira 3 dhomeshe ne Emshir
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj me qira banese tre dhomeshe te pa mobiluar ne lagjen Emshir, afer UBT. Per informata kontakto 044...
Leshohet banesa me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet afer Eulex-it. Banesa ka sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, banjon dhe ballkonet.
MARR BANES ME QIRA N PRISHTIN ULPIJAN  NGA PRONARI
MARR BANES ME QIRA N PRISHTIN ULPIJAN NGA PRONARI
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Marr banes me qira n Prishtin per afat te gjat kohor nga pronari 044 623 897
Leshoj me qera banesen afer statujes Bill Klinton
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar,posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dhom gjumi depoziti i obliguar
Leshoj me qera banesen ne Lakrishte
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar ,posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dy dhoma gjumi depoziti i obliguar