Shpalljet për Banesa me Qera në Prishtinë
Leshoje me qira banes 1 2 dhe 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Leshoje me qira banesat 1 2 dhe 3 dhomeshe afer xhamis se llapit te mobiluar kushte ideale pwr banim.Tre...
Kerkojme Cimere (Bashkebanuese)
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojme nje cimere (bashkebanuese). Jemi 3 vajza. Banesa gjendet tek fontana ne Ulpiane. Banesa eshte ne...
BAnes me qera
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ka 3 dhoma , kuzhine . Kati 9 , lifti punon me kartel . Per info tjera 049 235 462
Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88
Banese me qira- KATI I PARE 044 83 89 88
$240Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshohet banesa me qira, banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon koridor banjo dhe ballkon, banesa gjendet afer...
Leshoj banesen me qera afer statujes Bill Klinton
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar gjindet ne katin e 4,posedon:sallon,kuzhine me trapezari,dhom gjumi,banjo,terase...
Leshoj banesen me qera ne Lakrishte per familjar
$300Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e mobiluar,posedon: sallon,kuzhin,trapezari,dy dhoma gjumi,dy banjo,terase depoziti i obliguar
MARR ME QIRA BANES N PRISHTIN NGA PRONARI PER AFAT TE GJAT KOHOR PER ME SHUM INFO NE 044 623 897 VIBER APO TELEFON
$250Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MARR ME QIRA BANES N PRISHTIN NGA PRONARI PER AFAT TE GJAT KOHOR PER ME SHUM INFO NE 044 623 897 VIBER APO...
Leshoj dy manesa me qera
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj dy banesa me qera: 1. Banesen ne Ulpian prapa AAK-se (38 m2) kati II, teresisht e mobiluar, dhe 2....
kerkoj bashkbanuse per banes ne prishtina dardani
$50Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj bashkbanuse femen per banes e cila gjindet ne dardani 50 eruo per muaj 044 359 819
leshoj banesen me qira 52m2
leshoj banesen me qira 52m2
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesë 52m2 me qira .banesa gjindet ne kodren e diellit(banesat e hinta) afër Albi-t.Kati 3.e...
Banes me qira
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne Breg te diellit banesat e standardit-Komunes, banesa posedon sallon...
Jap me qira banes 3 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ngrohje...
Banesa me qera ne lagjen Dardania
Banesa me qera ne lagjen Dardania
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet në SU 7/1 afer Bast Trade. Banesa posedon Sallon dhe dy (2) dhoma...
Banes me qira
$220Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne Breg te diellit banesat e standardit-Komunes, banesa posedon sallon...
Banes me qira
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines te ABC, eshte ne katin e 3-te.posedon sallon kuzhin-paradhom...
40
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines, te kinema ABC, banesa posedon sallon, paradhom me kuzhin,...
Banesa per qira ne Lakrishte
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte mire eshte e mobiluar ka1 ballkon 1 dhome ndejes dhe 1 gjumit ka banesa lirohet nga...
Banesa per qira ne Lakrishte
$200Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte mire eshte e mobiluar ka1 ballkon 1 dhome ndejes dhe 1 gjumit ka banesa lirohet nga...
Leshoj me qera banesen-garsonjere (25 m2) ne qender te Prishtines
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne qender te Prishtines (Perballe Rilindjes) ne perdhes, leshoj me qera banesen – garsonjer (25 m2),...
Leshoje me qira banes 2 dhomeshe
Banesa me QeraPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Lëshoje me qira banesat 2 dhomëshe afër xhamis së llapit, të mobiluar kushte ideale për banim.Ngrohje...