Shpalljet për Banesa në Shitje në Prishtinë
Shes banesen 76m2 ne Prishtine te Parku i Qytetit
Shes banesen 76m2 ne Prishtine te Parku i Qytetit
$76.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne katin e trete 76 m2 ne Prishtine afer parkut te qytetit te Ambasada e Zvicres. Banesa ka dy...
Shitet shumë lirë banesa ne Prishtine
Shitet shumë lirë banesa ne Prishtine
$36000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa komplet me mobilje dhe teknikë në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë në...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Perball bane save te bardha kompleksi Rrezja Kati I 2-107m2 ka kete renditje:...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Perball bane save te bardha kompleksi Rrezja Kati I 2-107m2 ka kete renditje:...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati I 2-107m2 ka kete renditje: Tri dhoma gjumi Sallon me kuzhin Dy...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati I 2-107m2 ka kete renditje: Tri dhoma gjumi Sallon me kuzhin Dy...
Shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati I 2-107m2 ka kete renditje: Tri dhoma gjumi Sallon me kuzhin Dy...
SHES BANESEN 80 M2 NE QENDER TE PRISHTINES – SOLITERI TE UP
$160000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES BANESEN 2-DHOMESHE NE QENDER TE PRISHTINES. BANESA NDODHET NE NDERTESEN – SOLITERI TE REKTORATI I...
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kati I 2-107m2 ka kete renditje: Tri dhoma gjumi Sallon me kuzhin Dy...
Filloj shitja e apartmaneve rezidenciale ne Tale , Lezhe
Filloj shitja e apartmaneve rezidenciale ne Tale , Lezhe
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompleks rezidencial turistik Villaggio Italia me vila banimi 3 kateshe ne fshatin Tale. Fshati turistik...
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Numri i dhomave: 3 Kuadraturë: 75 Përshkrim i sendit: Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Banesa ka 107m2...
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Numri i dhomave: 3 Kuadraturë: 75 Përshkrim i sendit: Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Banesa ka 107m2...
Shes banesen me enterier modern ne lagjen Bregu i diellit,te furra Qerimi 1
$120.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET BANESA E RENOVUAR NE BREGUN E DIELLIT ,PERBALL FURRA QERIMI 1. SALLONI ME TRPEZARI KUZHINA e ndare 2...
Shitet banesa ne Tophane, Prishtinë
Shitet banesa ne Tophane, Prishtinë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa ndodhet ne Tophane ne Prishtine,ka 1 dhome te gjumit, salloni me kuzhin, korridorin, ballkonin dhe...
Shes banesen 91m2 kati-II-Mati 1 -rruga B
$63000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e gatshme per banim,posedon:sallon e kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,depo,terase
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. Banesa eshte ne katin i 6-75m2 me dy dhoma...
Shes banes ne Breg Diellit
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. Banesa eshte ne katin i 6-75m2 me dy dhoma...
Banesa ne shitje nga pronari me super  qmim 550 euro m2 e gatshem ne Prishtin
Banesa ne shitje nga pronari me super qmim 550 euro m2 e gatshem ne Prishtin
$550Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banes ne Prishtin Mat 1, rruga Muharrem Fejza ne drejtim te matiqanit objekti i Princesesh banesa ka...
Shes banes ne Breg Diellit
$650Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 nga pronari jo agjension. Banesa eshte ne katin i 6-75m2 me dy dhoma...
Shes banes ne ulpian
$000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne ulpian perball universitetit biznesit ose ne mes kafiterive mocart dhe momento.hyrja d3 h3...