Shpalljet për Banesa në Shitje në Prishtinë
SHES APARTAMENT TE MOBILUAR 2+1,
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.dy banjo, 2 ballkone, e hipotekuar TEK STACIONI I TRENIT, MBI PROCREDIT BANK, TIRANE,
Shes banesen 72,3 m2,kati i 3
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjindet ne lagjen Toukebashqe afer Sh.F.Gjergj Fishta.Pranari i pare i baneses jom.
Banesa 36m2, 56m2 te lagjja MATI 1 (Kompenzim me vetur!!!)
Banesa 36m2, 56m2 te lagjja MATI 1 (Kompenzim me vetur!!!)
$790Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten banesat njëra prej 36.45m2 (gasonjerk) dhe tjetra prej 56.81m2 ( 1 sallon, 1 dhom t’fjetjes,...
shitet banesa n durres
$35000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet banesa n durres 60m2 kati i pare esht komplet per banim ose per sezone verore e komletuar gjindet te...
shes banesen ne lagjen Ulpiana
$1200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne lagjen Ulpiana D9 kati i 3.Banesat jane te ngjitura njera me tjetren dhe mund te...
shes banesen ne lagjen Ulpiana
$1500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen e shendrruar ne lokal.Banesaa gjendet ne lagjen Ulpiana afer ordinances Fati im,eshte komplet...
Banes per shitje
$53000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesë 2 dhomshe në lagjen Ulpiana, afër Ombudspersonit, me siperfaqe 51.16m2, kati i IV-të. Banesa ka...
Shitet banesa 53m2 kati-IV- Në Ulpianë
$57000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.044 23 30 35
Shes gasonjeren 22m2 kati-II-Në Dardani
$27500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa është e renovuar mirë shitet me mobile
shes banes ne rrugen kryesore bill klinton ne prishtin
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banes ne prishtin lagjja lakrishte ndertim i ri ka 87 metra katror
Shes Banesën te Qafa
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesën në qendër të Prishtinës ndërtim i vjetër me siperfaqe prej 85m2 në lagjen QAFA kati i...
shes banesen ne dardani
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes bansesen ne dardani banesat e bardha perball te gjelberave banesa ka mbi 63m2 eshte e renovuar dhe e...
shes banesat ne lagjen Ulpiana ne Prishtine
$1200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne lagjen Ulpiana D9 kati i 3.Banesat jane te ngjitura njera me tjetren dhe mund te...
shes banesen ne lagjen Ulpiana ne Prishtine
$1500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes banesen e shendrruar ne lokal.Banesaa gjendet ne lagjen Ulpiana afer ordinances Fati im,eshte komplet...
Shes banes 62m2,
$62000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banesa gjendet ne Prishtine ne lagjen dardania mb kurriz (baneat e gjelberta). Pronari shqipetar, banesa ka...
Shes Banesen 82m2
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Qmimi eshte shume i volitshem e shes per arsye financiare.
shes banes ne rrugen kryesore bill klinton ne prishtin
$1050Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet banesa me 87 metra katror ne rrugen kryesore ne lakrishte kati i 5 dy dhoma gjumi sallon koridor...
shes banes ne lagjen Ulpiana ne Prishtine
$1200Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes dy banesa ne lagjen Ulpiana D9 kati i 3.Banesat jane te ngjitura njera me tjetren dhe mund te...
Shes banesen 52m,ne Dardani-Prishtine,kati i pare
$65000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ne katin e pare,ka nje dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi,shpajz,banjo dhe ballkon,ka uje...
Shitet banesa ekskluzive!
Shitet banesa ekskluzive!
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa e re me siperfaqe netto 70 metra katrore, e cila eshte ne katin e tretë nga perdhesa dhe...