Shpalljet për Banesa në Shitje në Prishtinë
shitet banesa
shitet banesa
$00Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan vetem per 850€ per meter2...
Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1
Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1
$72000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet BANESA, në Lagjen Mati 1 Posedon: • 90m2, • Kati 3, • 2 dhoma gjumi, • Sallon, •...
Shitet BANESA në Ulpianë.
$97000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet BANESA në Ulpianë. Posedon: • 61m2, • Kati 2, • 2 dhomë gjumi, • Sallon, • Kuzhinë me...
Shes banesen te mobiluar+garazhda gratis
Shes banesen te mobiluar+garazhda gratis
$57000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa e mobiluar ne lagjen Emshir, kompleksi EXDC, Prishtine. Banesa me hapesire 57m2, gjindet ne...
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa dydhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka...
Shes Banese 115 m2 3 dhoma te fjetjes +sallon dhe kuzhine,2banjo,ballkon
Shes Banese 115 m2 3 dhoma te fjetjes +sallon dhe kuzhine,2banjo,ballkon
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte ndertim I ri i Lesnas.ghjindet pas qafes ne Tophane.banesa ka 3 dhoma te fjetjes +sallon dhe...
Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri
Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri
$44500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne kalabri ,rr.rexhep krasniqi, EXDC, kati 6, 24A, mbi Ambient Pizza. Me sip.57metra katrore...
SHITET BANESA NË QËNDER, NË SHESHIN “ZAHIR PAJAZITI”
SHITET BANESA NË QËNDER, NË SHESHIN “ZAHIR PAJAZITI”
$127.000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mundësi e artë për të jetuar në Sheshë, këtë ofertë Speciale e ofron për juve Zyra Pirro. Like...
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka...
Shitet banesen 55m2, Ulpiana
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa gjendet ne lagjen Ulpiana perballe shkolles se mesme te Mjekesise. Banesa ka prapa qerdhen per...
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në Prishtinë 75 m² përball gjykatës se Apelit në katin e parë (mbi lokale) Banesa...
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në Prishtinë 75 m² përball gjykatës se Apelit në katin e parë (mbi lokale) Banesa...
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Shitet banesa ne Qender te Prishtines
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në Prishtinë 75 m² përball gjykatës se Apelit në katin e parë (mbi lokale) Banesa...
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka...
apartament okazion
$610Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes ne shengjin tek rera hedhur 1+1 me dokumenta me pamje nga deti ne vend shume te bukur 67 metra ndodhet...
Banesa/Apartamenti ne shitje Vlore qender-skele,stadiumi Flamurtari
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apartament ne shitje Apartamenti ndodhet ne qender te Vlores,skele,te stadiumi flamurtari. Apartamenti...
Shes banesen dy dhomeshe ne Mat 1
Shes banesen dy dhomeshe ne Mat 1
$42000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen dy dhomese ne Prishtine lagje Mat 1 me siperfaqe 66m2. Kati i 3te. Banesa gjindet ne rrugen...
Shes banese 103m2 ne bregun i djellit!
Shes banese 103m2 ne bregun i djellit!
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa per shitje ne Prishtinë bregu i djellit blloku5 hu.3 ap.2, terren i përshtatshëm për tregtare...
Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë
Shitet banesa në lagjen “MATI 1” / Prishtinë
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa në lagjen “MATI 1”, Rruga B- banesat e “Linprojektit” në Prishtinë me sipërfaqe...
Shitet banesa nelagjen kalabria kompleksi Riera-Lesna
Shitet banesa nelagjen kalabria kompleksi Riera-Lesna
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne lagjen kalabria kompleksi banesor Riera-Lesna me siperfaqe prej 70m2 kati i 3-t pamja nga...