Shpalljet për Banesa në Shitje në Prishtinë
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines 65m ²
$110500Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa tridhomëshe në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 2-107m2 ka kete renditje 3 dhoma gjumi sallon me kuzhin...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$590Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati 2-107m2 ka kete renditje 3 dhoma gjumi 2 banjo sallon me...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 2-107m2 ka kete renditje 3 dhoma gjumi 2 banjo sallon me...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 2-107m2 ka kete renditje 3 dhoma gjumi 2 Banjo Sallon me...
Shes Banes 42.480 me dy dhoma gjumi sallon me kushin
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banes ne Breg Diellit Komoleksi Rrezja Kati i 7 dhe i 9 kan 72m2 ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin...
apartament
$630Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.okazion shengjin tek rera e hedhur 1+1 me dokumenta me pamje nga deti 67m2 kati2
SHES GBANESE
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banesen ne breg te diellit te banesat e kuqe.Banesa eshte ne katin e V-te , ka siperfaqe 50 m2 dhe...
SHES GARSONJER
Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes banese (garsoniere) ne Ulpiane mbrapa AAK..Banesa eshte ne katin e IV-te,ndertimi i vjeter
Shes Banes ne Breg Diellit 3 dhomshe vetem 42,480€
$42480Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Breg Diellit Komoleksi Rrezja Kati 2-107 ka kete renditje 3 dhoma gjumi Sallon me kuzhin 2...
Shes Banes ne Breg Diellit 42.480€ 2 dhoma gjumi Sallon me kuzhin
$590Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Benes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 2-107m2 ka kete renditje 3 dhoma gjumi Sallon me kuzhin...
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit
$125000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe ka 78m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne...
Shitet banesa ne lagjen Dardania
Shitet banesa ne lagjen Dardania
$90000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet banesa ne lagjen Dardania qe ka 77m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster....
Shes banes ne Breg Diellit
$590Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banesa ne Breg Diellit Kimpleksi Rrezja nga pronari Kati i 2 eshte 107m2 ka kete renditje 3 dhoma...
Banesë në shitje në qendër të Prishtinës, Rr. Rexhep Luci ( përball stacionit policor)
Banesë në shitje në qendër të Prishtinës, Rr. Rexhep Luci ( përball stacionit policor)
$300000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesë 85m2 netto + 23m2 netto podrumi në shitje, në qendër të Prishtinës, Rr. Rexhep Luci (përball...
Shes banes ne Breg Diellit
$600Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES banes ne BREG DIELLIT Kompleksi Rrezja Kati I 2-107m2 me tre dhoma gjumi, sallon me kuzhin, dy banjo,...
shes banes ne Breg Diellit
$45000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Breg Diellit perball banesave te bardha Kompleksi Rrezja Kati 6-75m2 dy dhoma gjumi, sallon...
Shes banesen 91m2 kati-II-Mati 1 -rruga B
$63000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Banesa eshte e gatshme per banim,gjindet afer rruges B,posedon:sallon e kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,terase
shes banes ne Breg Diellit
$600Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja Kati i 2-107 m2 ka kete renditje Tri dhoma gjumi Sallon me...
banesa ka 45 meter katror, 2 dhoma, shpajs dhe banjo
banesa ka 45 meter katror, 2 dhoma, shpajs dhe banjo
$54000Banesa në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.banes ne ulpiane afer reethit te spitalit te ina peteol, nsertesa d7 kati perdhes